تبلیغات

آتش بازی غیرحرفه ای چه خطراتی دارد؟

کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی در آمریکا در آستانه تعطیلات چهارم جولای در این کشور که معمولا با برگزاری آتش‌بازی‌های وسیع همراه است،‌ در ویدیویی خطرات ناشی از آتش‌بازی غیراصولی را با استفاده از مانکن‌های پلاستیکی به نمایش گذاشته است که شاید دیدن آن برای علاقمندان به آتش‌بازی در ایران نیز خالی از فایده نباشد.

وب سایت خبر آنلاین: کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی در آمریکا در آستانه تعطیلات چهارم جولای در این کشور که معمولا با برگزاری آتش‌بازی‌های وسیع همراه است،‌ در ویدیویی خطرات ناشی از آتش‌بازی غیراصولی را با استفاده از مانکن‌های پلاستیکی به نمایش گذاشته است که شاید دیدن آن برای علاقمندان به آتش‌بازی در ایران نیز خالی از فایده نباشد.


به گفته اين مركز در سال 2015 بيش از 12 هزار نفر در اثر جراحات ناشي از آتش‌بازي تحت مداوا قرار گرفتند و دست كم 11 نفر در اين حوادث جان خود را از دست داده‌اند. 43 ايالت آمريكا اجازه آتش‌بازي را به شهروندان مي‌دهند و تنها سه ايالت استفاده عمومي از وسايل آتش‌بازي را ممنوع كرده‌اند.

در اين فيلم به افراد توصيه شده تا به كودكان اجازه بازي با ترقه‌ها را ندهند. هرگز بخشي از بدن خود را مستقيم بالاي يكي از مواد آتش‌بازي كه روشن شده‌است قرار ندهند. از وسايل آتش‌بازي دست‌ساز استفاده نكنند. ظرفي از آب را در نزديكي خود نگه دارند تا در صورت نياز از آن براي خاموش كردن آتش استفاده كنند. از روشن كردن دوباره يا تعمير ماده آتش‌بازي كه به درستي عمل نكرده‌ است، خودداري كنند.در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
فیلم: آتش بازان ببینند و عبرت بگیرند!

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار