تبلیغات

سریال غنچه های زخمی خلاصه و قسمت آخر غنچه های زخمی + عکس

سریال غنچه های زخمی خلاصه و قسمت آخر غنچه های زخمی داستان سریال غنچه های زخمی خلاصه فیلم غنچه های زخمی به همراه قسمت آخر سریال غنچه های زخمی و عکس های فیلم غنچه های زخمی .

غنچه های زخمی نام سریال ترکی است که به قول دست اندرکاران شبکه جم از فیلم های پرطرفدار ترکیه بوده و سریال غنچه های زخمی دوبله شده و قرار است از جم پخش گردد .

سریال غنچه های زخمی

غنچه های زخمی

سریال غنچه های زخمی از 3 شهریور از شبکه جم پخش خواهد شد که اطلاعاتی در مورد غنچه های زخمی منتشر شده است که بر طبق تعاریف منتشر شده به دنبال بازدید بالایی هستند .

غنچه های زخمی از سریال های ترکیه ای است که به قول برخی توانسته رقیب خوبی برای سریال پاتریکس باشد و حتی این سریال رو شکست بده و غنچه های زخمی بسیار مورد توجه قرار گرفته است .

در این مطلب قصد داریم تا داستان سریال غنچه های زخمی را به همراه خلاصه قسمت های این فیلم و همچنین قسمت آخر فیلم غنچه های زخمی را منتشر کنیم .

خلاصه قسمت های سریال غنچه های زخمی به طور مکرر و پس از پخش منتشر خواهد شد البته سعی میگردد خلاصه غنچه های زخمی زودتر به روزرسانی گردد .

قسمت آخر سریال غنچه های زخمی نیز به محض انتشار در همین مطلب منتشر خواهد شد البته سعی خواهد شد قسمت آخر غنچه های زخمی را زود منتشر نکنیم .

در این سریالی بیران دامـلا ییلماز یا ایفای نقش ایلول حضور دارد۔ اویکی از هنرپیشه ھای تقش اصلی این سریال است که با ایفای نقش در سریال غنچه های زخمی نام خود را پررنگ کرد. او متولد سال 1997 میلادی است و در استانبول چشم به جهان گشود.

وی از سال 2013 وارد دنیای بازیگری شد و در حال حاضر در رشته بازیگری و تئاتر تحصیل می کند. او در کارها و پروژه های دیگر نیز حضور داشته اما با نقش ایلول در غنچه های زخمی شناخته شد و درخشید

غنچه های زخمی

سریال غنچه های زخمی

داستان سریال غنچه های زخمی :

ابن سریال داستان دختری شانزده ساله به نام ايلول است که در یازدہ سالگی پدرش را از دست داده و یک خواهر کوچکتر از خود دارد. او در یک خانه کوچک به همراه مادر، خواهر کوچکتر و ناپدری اش زندگی می کند.

ایلول همیشه مورد تجاوز جسمی و عاطفی از سوی ناپدری اش قرار می گیرد. زمانی که او این موضوع را به مادر خود انتقال میدهد ، مادرش او را باور نکردہ و وی رابه یک یتیتم خانه می سپرد ۔

او در ابتدا تلاش بسیاری برای ماندن نزد مادر و خواهرش می کند و از رفتن به پرورشگاه بسیار ناراحت و دلگیر است. اما به تدریج به هم اتاقی های خود که ۴ دختر هم سن و سال او هستند، وابسته شده و از آن به بعد این وابستگی هیچگاه کمرنگ نمی شود.

این سریال داستان ۵ دختر تنهای به دور از خانواده و مجادله های آنها در راه زندگی در سنین نوجوانی را به تصویر می کشد.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار