تبلیغات

جزئیات ازدواج دو مجری مشهور صدا و سیما (عکس)

جزئیات ازدواج دو مجری مشهور صدا و سیما

به گزارش ایران ناز یکی از مجریان زن مشهور کشورمان از خبر ازدواجش با مجری مرد مشهوری در روزهای ابتدایی سال 96 پرده برداشت .  مبينا نصيري مجري جوان تلويزيون کشورمان ، از ازدواجش در سال 96 با مجري سرشناس تلويزيون خبر داد.

جزئیات ازدواج دو مجری مشهور صدا و سیما (عکس)

مبينا نصيري مجري جوان تلويزيون کشورمان ، از ازدواجش در سال 96 با مجري سرشناس تلويزيون خبر داد. او همچنين در گفت و گو با تلويزيون پلاس توضيحاتي راجع به اتفاقاتي که منجر به ممنوع الکار شدنش شد را بازگو کرد. نصيري نامي از همسر آينده اش نبرد اما گفت که همسر آينده اش از مجريان مطرح تلويزيون است که البته تاکنون هيچ گونه مساله اي نداشته و به اصطلاح در برنامه هايش هيچ سوتي نداده است.

اين مجري که متولد سال 1368 است همچنين گفت که اگر همسرش با کار او مخالف باشد به خاطر عشقي که به او داردحاضر است از کار اجرا دست بکشد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار