تبلیغات

سوزاندن زن به خاطر جواب دادن به تلفن غریبه + تصاویر

سوزاندن زن به خاطر جواب دادن به تلفن غریبه + تصاویر

 سوزاندن زن به خاطر جواب دادن به تلفن غریبه + تصاویر – مجله مراحم : مردی که همسرش را به خاطر جواب دادن تلفن فرد ناشناسی به آتش کشیده بود ، بازداشت کرد.

جهامکو” زن ۲۲ ساله هندی به طرز وحشیانه ای توسط شوهر و پدر شوهرش سوزانده شد. تنها جرم وی جواب دادن به یک تلفن ناشناس بود. ماجرا از آنجا آغاز شد که بعد از شنیده شدن صدای زنگ تلفن همراه این زن، شوهرش ” بهاگا” به همراه پدرش تلاش کردند تا به هویت شخص پی ببرند که موفق به این کار نشدند. بلافاصله آنها به ” جهامکو” مظنون شدند و با چوب به جان این زن بی دفاع افتادند.

سپس پاها، صورت، شکم و اندام های زایشی وی را با میله ای داغ سوزاندند.

سوزاندن زن به خاطر جواب دادن به تلفن غریبه سوزاندن زن ,  سوزاندن زن به خاطر جواب دادن به تلفن غریبهسوزاندن زن , سوزاندن زن به خاطر جواب دادن به تلفن غریبه

به علت فریادهای بی امان این زن، بسیاری از اهالی روستا در مقابل خانه آنها جمع شدند اما هیچ کس برای کمک به وی اقدام نکرد. این حادثه هولناک حدود ۲ ساعت به طول انجامید.

سوزاندن زن ,  سوزاندن زن به خاطر جواب دادن به تلفن غریبهسوزاندن زن , سوزاندن زن به خاطر جواب دادن به تلفن غریبه

گفتنی است؛ پلیس هند بعد از حضور در محل حادثه تلاش کرد تا با مخفی کاری این حادثه را خاتمه دهد اما با فشار مقامات محلی، پلیس دوباره مجبور شد شوهر این زن را بازداشت کند. پلیس هند اعلام کرده در صورت پیدا کردن مدرک دیگر متهمان این حادثه هولناک را بازداشت خواهد کرد.

سوزاندن زن به خاطر  تلفن غریبه مردی همسرش را به خاطر جواب دادن به تلفن ناشناس سوزاند

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار