تبلیغات

بارش برف و باران و مه گرفتگی در جاده‌های کشور

به گزارش افکارنیوز،

بر اساس این گزارش در استان اردبیل محورهای سر‌عین، اردبیل - سراب، گرمی - بیله‌‌سوار، گیلان محور آستار‌ا بارش برف و در اکثر محورهای استان‌های گیلان و مازندران بارش باران و در استان خراسان شمالی، محورهای بجنو‌رد - شیر‌وان، شیر‌وان - فار‌وج، گلستان محورهای گنبد و کلاله، مازندران محور سو‌ادکوه محدوده گردنه گدوک دارای مه‌گرفتگی همراه با کاهش دید و در سایر راه‌ها و محورهای مو‌اصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

محور فیروزکوه در محدوده هنرستان کشاورزی از کیلومتر 13 تا 19 از روز شنبه تا سه‌شنبه از ساعت 7 تا 17 و چهارشنبه از ساعت 7 تا 12 به دلیل عملیات روکش آسفالت، تردد خودروها همراه با ترافیک انجام می‌شود.

کمربندی دهلر‌ان، محور فرعی او‌لنگ - شاهرود و شمشک - دیز‌ین، پو‌نل_خلخال، خرم‌آباد - پل زال، ایذه - اند‌یکاو تا اطلاع ثانوی مسدود است.

مه غلیظ در نقاط مختلف خراسان شمالی و شهر بجنورد  از صبح امروز محورهای ارتباطی کوهستانی ،گردنه بدرانلو در محور بجنورد به آشخانه ، گردنه امین الله و گردنه اسدلی در محور بجنورد به اسفراین با مه غلیظ همراه است . 

ورود موج ناپایدار و کم دامنه به آسمان نواحی غربی کشور 

موج ناپایدار و کم دامنه‌ای از عصر روز پنجشنبه جو استان های غربی را تحت تاثیر قرار می‌دهد و تا اواسط روز جمعه نیز ادامه دارد.

بارش این سامانه علاوه بر نقاط مرتفع و گردنه‌ها در کرمانشاه، در برخی از نواحی مسکونی نیز ممکن است به صورت رگبار برف پیش بینی شده است.

کاهش دما از پیامدهای این موج است و از امروز تا اوایل هفته آینده دمای هوا خصوصا دمای شبانه کاهش محسوسی خواهد داشت.

دمای هوا در خود شهر کرمانشاه نیز ممکن است به منفی چهار درجه سانتی‌گراد برسد و یا در مناطقی مانند "سنقر" به عنوان سردترین نقطه استان، دمای منفی شش درجه سانتی‌گراد هم داشته باشیم.

این شرایط جوی سبب کاهش دید شده و رانندگان باید ضمن همراه داشتن تجهیزات ایمنی از هرگونه شتاب و سرعت پرهیز کنند .

هم‌اکنون ترافیک در محورهای استانی روان و عادی است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار