تبلیغات

سوژه شدن زشت ترین درخت کریسمس

سوژه شدن زشت ترین درخت کریسمس

با نزدیک تر شدن به روزهای کریسمس ، مردم و شهرها رنگ و بوی عید کریسمس را به خود گرفته اند . سنت تزئین درخت کاج که نماد تولد عیسی مسیح است ، یکی از اصلی ترین سنتهای کریسمس است . به گزارش ایران ناز اما این درخت که قرار است اصلی ترین درخت کریسمس کانادا باشد لقب زشت ترین درخت کریسمس را از آنِ خود کرده است!

سوژه شدن زشت ترین درخت کریسمس

زشت‌ترین درخت کریسمس به جای سوژه جشن بودن، سوژه خنده مردم شده است.به گزارش ایران ناز،کاج قدیمی مونترئال کانادا که قرار بود نمادی برای جشن کریسمس کانادایی‌ها باشد، تبدیل به زشت‌ترین درخت کریسمس جهان شده است.

این درخت کاج 70 فوتی که در وسط شهر مونترئال است، روزی قرار بود با قدیمی‌ترین درخت کاجی که در نیویورک قرار دارد، رقابت کند تا بهترین درخت کریسمس شهر باشند ومردم در کنار آن‌ها جشن بگیرند اما حالا این درخت سوژه خنده و جوک‌های مردم شده است.

سوژه شدن زشت ترین درخت کریسمس

درخت کاج قدیمی کانادا که اتفاقا بلندترین درخت کاج کانادا هم هست و 375 سال است که در مونترئال قرار دارد، به خاطر لاغر بودن و شاخه‌های کم برگ خود مسخره می‌شود.

سوژه شدن زشت ترین درخت کریسمس

مطالب مرتبط:

گران ترین درخت کریسمس جهان از جنس طلا +تصاویر

جلو انداختن عید کریسمس برای پدری که رفتنیست +عکس

بهترین اس ام اس سال نو میلادی 2016 کریسمس

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار