تبلیغات

دلیل خنده خانم بازیگر به سحر قریشی +جزئیات و عکس -آکا

,[categoriy]

دلیل خنده خانم بازیگر به سحر قریشی +جزئیات و عکس -آکادلیل خنده خانم بازیگر به سحر قریشی +جزئیات و عکس -آکا

آکاایران: دلیل خنده خانم بازیگر به سحر قریشی +جزئیات و عکس

آکاایران: دلیل خنده خانم بازیگر به سحر قریشی +جزئیات و عکس

خانم بازیگر مشهور کشورمان بخاطر اظهار نظر جنجالی اش درمورد حرفهای سحر قریشی توضیحاتی ارائه کرد . به گزارش آکا ایران سحر قریشی چندی پیش در مورد بی محلیهای نیکی کریمی به وی و جواب سلام ندادن او حرفهای تندی زد و از او گلایه کرده بود .به گزارش آکا ایران خانم ویدا جوان به این مسئله به گفته ی خودشان خیلی خندیده بودند. ویدا جوان لیسانس حسابداری طراح و ایده پرداز و دانش آموخته بازیگری تئاتر در کانون آموزشهای استاد حمید سمندریان است.

,[categoriy]

به گزارش آکاایران: این بازیگر تلویزیون و سینما از برخی شایعات که هر از چند گاهی برایش ساخته می شود دلگیر است.او خیلی رک و بی تعارف است به نحوی که حتی درباره حرفهای سحر قریشی درباره نیکی کریمی هم واکنش نسبتا تندی نشان داده و گفته که من به کار سحر قریشی فقط خندیدم.

,[categoriy]

ویدا جوان بازیگر زن ایران که اخیرا در مصاحبه ای گفت که از حرف های سحر قریشی به نیکی کریمی خنده اش گرفته است برای سوءبرداشت از این حرفش توضیحاتی را داد .

,[categoriy]

سحر قریشی اخیرا در مصاحبه ای از نیکی کریمی و رفتار وی با خودش انتقاد کرد و گفت که در مراسمی که دعوتش نکرده بودند به احترام بزرگان رفته است و چندین بار به نیکی کریمی سلام کرده و جواب درست و حسابی نشنیده است .

لین مصاحبه ها بازتاب های بسیاری را به دنبال داشت که در یکی از بازتاب ها ویدا جوان که هم اکنون در فیلم ماه و پلنگ نقش کتایون را نقش آفرینی میکند گفت که از این صحبت های سحر قریشی خنده اش گرفته است .

متاسفانه برخی از سایت ها و رسانه ها از این صحبت ویدا جوان سواستفاده کردند و حرف هایش را تمسخر سحر قریشی نامیدند . مسخره کردن سحر قریشی توسط ویدا جوان این روزها باعث تنش میشود که این تنش جز ضربه دنیای هنر هیچ فایده ای نخواهد داشت .

ویدا جوان در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکس سحر قریشی به روشن سازی در این موضوع پرداخت و گفت که اصلا قصد تمسخر سحر قریشی را نداشته است .

,[categoriy]

ویدا جوان با انتشار عکس بالا نوشت :خودم از این مصاحبه ناراضی و ناخشنودم.. دلیل اول اینکه از کسی اسم بردم و درباره ش صحبت کردم و دلیل دوم اینکه یا به سبب ناتوانی من در رساندن منظور یا سوء تفاهم(از جانب مخاطبان عام) منظور اصلی من به بدی برداشت شده..

مصاحبه تی وی پلاس با خانم سحر قریشی رو بطور کاملا اتفاقی دیدم.. نوع بیان مطلبی که ایشون رو ناراحت کرده بود ( که شاید اگر من هم جای ایشون بودم همین حس بهم دست میداد) بدور از انتظار من بود و مرا به خنده انداخت…. ولی این خنده از روی استهزاء نبود..

و سوالی که مصاحبه کننده در پی سوال قبل از من پرسید جوابی در پی داشت که فقط عقیده شخصی من نسبت به خودم بود و نه انتقاد به ایشون یا تمسخر… که من هرگز اهل استهزا و عیبجویی دیگران نیستم..امشب اگر این مطلب را منتشر نمیکردم آشفتگی و دلخوری از خودم دست از سرم بر نمیداشت..در نهایت همیشه برای همه شادی و موفقیت رو آرزو میکنم..

اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها -

 مطالب مرتبط

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار