تبلیغات

تأثیر دیابت و تیروئید در ناباروری زنان -آکا

آکاایران: مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با اشاره به اقدامات درمانی پیشرفته در این مجتمع جهت درمان ناباروری گفت: بیماری هایی همچون دیابت و تیروئید در بروز ناباروری مؤثر است.

به گزارش آکاایران:

,[categoriy]

تأثیر دیابت و تیروئید در ناباروری زنان -آکا تأثیر دیابت و تیروئید در ناباروری زنان -آکا

آکاایران: تأثیر دیابت و تیروئید در ناباروری زنان


حمید چوبینه در ارتباط با اقدامات مؤثر مجتمع دارویی و درمانی هلال احمر در درمان ناباروری گفت: ناباروری به حالتی گفته می شود که زوجین به مدت ۶ ماه تا یکسال اقدام به باروری کرده ولی بارداری اتفاق نیفتد البته بیشتر زوج ها در طی ۶ ماهه اولی که برای باردار شدن اقدام می کنند به هدفشان خواهند رسید.

وی گفت: سن، مدت ازدواج، مدت نازایی، سابقه ازدواج های قبلی و بیماری های غدد داخلی مانند تیروئید و یا دیابت و سابقه سقط در ناباروری مؤثر هستند.

مدیرعامل مجتمع دارویی درمانی هلال ایران ادامه داد: علائم ناباروری در زنان دوره های قاعدگی غیرطبیعی، نامنظم و یا نداشتن قاعدگی است که البته در برخی موارد ناباروری زنان به یک مشکل هورمونی مربوط می شود که ممکن است مشکلات پوستی، رشد موهای تیره پشت لب و افزایش وزن از نشانه های آن باشد.

چوبینه اضافه کرد: سندروم تخمدان پولکیستیک، یائسگی زودهنگام، فیبرییدهای رحمی، چسبندگی رحمی و آندومتریوز نیز از دلایل ناباروری زنان بوده که در مرکز درمان ناباروری رویش هلال اقدامات مؤثری جهت درمان بیماران انجام می گیرد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار