تبلیغات

چگونه سالاد روبیک درست کنیم؟ - -آکا

,[categoriy]

چگونه سالاد روبیک درست کنیم؟ - -آکاچگونه سالاد روبیک درست کنیم؟ - -آکا

آکاایران: چگونه سالاد روبیک درست کنیم؟

آکاایران: کانال تلگرام آکا ایران,[categoriy]

سالاد های مختلفی را تا به حال تهیه و البته استفاده کرده اید که هر یک بسته به نوع سبزیجات، میوه ها و … به کار رفته در آن،  مناسب شرایط یا حتی یک فصل خاص از سال بوده اند. در “آکا ایران” شما با متفاوت ترین و البته ساده ترین ها مواجه می شوید که امروز نیز بایکی از جذاب ترین سالاد ها که هم زیباست و متفاوت و هم بسیار خوش طعم، در خدمت شما هستیم. از آن جهت که این سالا شبیه به مکعب های روبیک است نام آن هم روبیک نام گذاری شده است. برای تهیه این سالاد با ما همراه باشید.

به گزارش آکاایران: تهیه این سالاد بسیار ساده است و ضمن اینکه ما به شما مواد اولیه را می دهیم ولی بر اساس ذائقه خود می توانید در ترکیب این سالاد دست ببرید و آن را کمی متفاوت تر درست کنید که این موضوع کاملا بستگی به سلیقه شما دارد. با آکا ایرانهمراه باشید.

مواد و وسایل مورد نیاز: چاقو تخته آشپزخانه هندوانه پنیر خربزه یا طالبی خیار مراحل: ۱)خیار را برش بزنید

برای تهیه این سالاد همانطور که ذکر شد شما تنها به کمی خلاقیت نیاز دارید تا بتوانید یک سالاد را متفاوت تر از آن چیزی که تا به حال دیده اید تهیه کنید. این خلاقیت را امروز در آکا ایرانبه شما آموزش خواهیم داد. خیار را پوست کنده و سپس با چاقو کمی از اطراف را برش بزنید تا آن را به صورت یک مکعب مستطیل یک دست تبدیل کنید. حال که مکعب مستطیل را از خیار تهیه کردید میبایست با برش های ساده آن را به مکعب مربع های یک دست تبدیل کنید. مطابق شکل

,[categoriy] ,[categoriy]

نکته: دقت کنید که در تهیه این سالاد یکی از مهم ترین نکات رعایت اندازه هاست  که میبایست کاملا یک سایز و یک اندازه باشد. سایز آن کاملا بستگی به شما و البته مواد اولیه تان دارد که چه سایزی دارند ولی دقت کنید که تمام مکعب مربع ها می بایست یک دست و یک سایز باشند.

۲) سایر مواد را به صورت مشابه برش بزنید

حال به سراغ سایر مواد می رویم و کار مشابهی را پیش رو داریم، چرا که سایر مواد هم میبایست دقیقا مطابق خیار با تبدیل شدن به مکعب مربع های یک اندازه و یکدست برای تزئین پایان آماده شوند. در تصویر های زیر روش تهیه هر یک از این مواد و تبدیل کردنشان به مکعب مربع ها را می توانید مشاهده کنید.

,[categoriy] ,[categoriy] 3) شروع به چیدن کنید

همانطور که می دانید ما می خواهیم از مکعب مربع های تهیه شده در مراحل قبل و قرار دادن آن هادر کنار یکدیگر یک مکعب مربع بزرگ تر درست کنیم. پس شروع به چیدن کعب های کوچک در کنار یکدیگر می کنیم. ترتیب چیدن و قرار دادن ان ها باز هم کاملا بستگی به ذوق و لیقه شما دارد که می توانید از طرح های مختلف و ترکیب رنگی آن ها نهایت بهره و اسفاده را ببرید.

,[categoriy] ,[categoriy] 4) با استفاده از سُس آن را سرو کنید

حال در نهایت اگر به سُس خاصی متناسب با مواد اولیه خود احتیاج دارید کافیست مقداری از آن را تهیه و بر روی مکعب روبیک خود بزنید و آن را تزئین و طعم دار کنید. سالاد روبیک شما آماده است.

,[categoriy]

همچنین شما می توانید خلاقیت به خرج داده و به جای میوه و سبزیجات از سایر دسر ها و ژله ها و شکلات ابن مکعب  روبیک را تهیه کنید

,[categoriy]

در ادامه برای تکمیل این مقاله ویدئوی تهیه این سالاد هم می توانید مشاهده کنید:

نکات خانه داری مفید - هاو کن یو

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار