تبلیغات

پیشنهادی جالب برای تغییر دكوراسیون اتاق كودک

مجله منزل: زمانی كه قصد تغییر دكوراسیون اتاق كودك‌تان را دارید، نیازی نیست حتما سراغ بروشورهای شركت‌های بزرگ بروید و زیر و بم اتاق فرزند دلبندتان را تغییر دهید، كافی است كمی خلاقیت به خرج داده و به سادگی و با جزیی‌ترین وسایل خالق طرح‌های دكوراتیو و بامزه برای اتاق كودك‌تان باشید. اگر به دنبال یكی از این ایده‌های خلاقانه هستید با این مطلب همراه باشید.
پیشنهادی شگفت‌انگیز برای تغییر دكوراسیون اتاق كودك  وسایل مورد نیازپارچه سفید پنبه نخ بی‌رنگنخ‌های رنگی مقوا قیچی مداد

1. در مرحله اول طرح یك تكه ابر را روی مقوا بكشید و دور آن را ببرید. حالا از این مقوا به عنوان شابلون استفاده كنید. پارچه را تا كنید و مقوا را روی پارچه قرار دهید و با مداد طرح ابر را روی پارچه بكشید و  با كمك قیچی ببرید.

پیشنهادی شگفت‌انگیز برای تغییر دكوراسیون اتاق كودك 


2. حالا شما دو تكه ابر پارچه‌ای دارید. روی تكه اول همانند تصویر با مداد شكل چشم‌ها را بكشید و با نخ مشكی روی آن را كوك بزنید تا چشم‌های آویز شما نمایان شود.

پیشنهادی شگفت‌انگیز برای تغییر دكوراسیون اتاق كودك 


3. در این مرحله با نخ آبی دو تكه ابر را با كوك  ساده به هم بدوزید. توجه داشته باشید   قسمت كوچكی را باز نگه دارید و داخل ابر را با پنبه پر كنید و دوباره با كوك‌های ساده آن را بدوزید. حالا ابر شما آماده است.

پیشنهادی شگفت‌انگیز برای تغییر دكوراسیون اتاق كودك 


4. برای ساخت منگوله‌های رنگی همانند تصویر نخ‌ها را چندین بار به دور دست خود بپیچید و با یك نخ هم‌رنگ یك طرف آن را ببندید و طرف دیگر را قیچی كنید.

پیشنهادی شگفت‌انگیز برای تغییر دكوراسیون اتاق كودك  

5. پس از ساخت منگوله‌ها آنها را از نخ‌های بی‌رنگ به سلیقه خود به‌وسیله سوزن رد كنید و به قسمت پایین ابر بدوزید.

پیشنهادی شگفت‌انگیز برای تغییر دكوراسیون اتاق كودك 
6. حالا آویز اتاق كودك شما آماده است!پیشنهادی شگفت‌انگیز برای تغییر دكوراسیون اتاق كودك

 

برای تهیه مجله منزل می توانید به صورت حضوری از کیوسک های روزنامه فروشی سراسر کشور و برای خرید نسخه الکترونیک از وب سایت  taaghche.ir اقدام نمائید.

ضمنا برای اشتراک نسخه چاپی مجله منزل روی تصویر زیر کلیک کنید:

معجزه رنگ در خانه های ایرانی

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار