تبلیغات

پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت و پیشنهادات جنسی +عکس

پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت و پیشنهادات جنسی

صدف طاهريان بازيگر مهاجرت کرده ی سینما و تلویزیون که چندی پیش با کشف خجاب جنجالیش به شبکه ی جم پیوشت  اما بعد از مدتی از کار در شبکه ی جم سرباز زد و در ترکیه ماندگار شد از پشیمانیش سخن میگوید ! به گزارش ایران ناز این بازیگر که متولد سی تیر 1367 است از مشکلاتش پس از مهاجرت به ترکیه و بیکاریش میگوید.

پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت و پیشنهادات جنسی +عکس

به گزارش ایران ناز این بازیگرسينما و تلويزيون يکي از کساني بود که با روياي بازيگري در ترکيه و معروف شدن و وعده هاي وسوسه انگيز براي بازي در سريال هاي ماهواره اي به ترکيه مهاجرت کرد. اما با گذشت يک سال حالا در گفت و گو با روزنامه ترکيه مي گويد که همه خيالاتش در مورد زندگي در خارج از ايران اشتباه بوده و بدون شناخت از زبان و فرهنگ اين کشور تصميم به مهاجرت گرفته است و از اين تصميم پشيمان است. .

پشیمانی صدف طاهریان از مهاجرت و پیشنهادات جنسی +عکس

به گزارش ايران ناز ،صدف طاهريان در گفت وگو با روزنامه هابر تورک از پشت پرده سينماي ترکيه و شرايط سخت زندگي اش صحبت کرده که در ادامه مي خوانيد .

خودتان را معرفي کنيد ؟

28 سالم است . در دانشگاه تهران در رشته معماري تحصيل کرده ام . از 19 سالگي در کلاس هاي بازيگري شرکت کردم و در ايران در سينما و تلويزيون بازي کرده ام.بعد از اينکه در ايران ممنوع الکار شدم به استانبول آمدم.

چرا ممنوع الکار شديد؟

به خاطر انتشار عکس هاي بدون حجاب در اينستاگرام همه قرارداد هاي کاري ام لغو شد و در شرايط سختي قرارگرفتم.

چرا استانبول را انتخاب کرديد؟

يکسال است که در ترکيه زندگي مي کنم. به اينجا آمدم چون فکرمي کردم در اينجا مي توانم آزادتر باشم اما اشتباه مي کردم. شرايط آن طور که فکر مي کردم نبود.

چرا اين طور فکر مي کنيد؟

در برخي موارد اينجا آزاد تر است اما نه در همه موارد. من با خيال آزادي کشورم را ترک کردم. مي خواستم اينجا به کارم ادامه بدهم. فکر مي کردم اينجا شرايط فرق مي کند اما اينجا هم بايد براي بازي کردن رابطه داشته باشي. هرجا براي کار مراجعه مي کنم به من پيشنهادهاي غير اخلاقي مي شود.

از زندگي در ترکيه راضي هستيد؟

نه . فکر مي کردم اينجا فرق دارد ولي اشتباه مي کردم. اينجا نمي توانم به شغل بازيگري ادامه بدهم. از شنيدن پيشنهادهاي غير اخلاقي خسته شده ام. اينجا کسي را نمي شناسم.اعتماد به نفسم را از دست داده ام. سه بار در کلاسهاي زبان ترکي شرکت کردم ولي موفق نشدم زبانشان را ياد بگيرم. ديگر اعتماد به نفس ندارم.

دوست داريد در فيلم هاي سينماي مستقل بازي کنيد؟

اگر پيشنهادي باشد نقش اول و يا نقش هاي فرعي بازي مي کنم. اما هيچ پيشنهادي ندارم.

چقدر سينماي ترکيه را مي شناسي؟

کارگردان هاي ترکيه اي را نمي شناسم. فقط سريالهاي ترکيه اي را دوست داشتم نگاه کنم .

در ترکيه چطوري پول در مي آوري؟

خانواده ام خرجم را مي دهند. پولي که از اسپانسرها ميگيرم مبلغ ناچيزي است. اگر پيشنهاد بازيگري نداشته باشم مجبورم به کارهاي ديگري براي پول در آوردن فکر کنم.

مطالب مرتبط:

ماجرای خسرو معتضد و صدف طاهریان و جنیفر لوپز

بیوگرافی صدف طاهریان

صحبت های صدف طاهریان از کشف حجابش!

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار