تبلیغات

تظاهرات علیه ترامپ به دیگر کشورها کشیده شد

خبرگزاری میزان: تظاهرات ضد ترامپ همچنان در سراسر آمریکا ادامه دارد و اعتراض علیه انتخاب ترامپ به دیگر کشورها نیز کشیده شده است.

 
تظاهرات ضد ترامپ علاوه بر آمریکا در برلین پایتخت آلمان 300 نفر در مقابل سفارت آمریکا در اعتراض به انتخاب ترامپ تجمع کردند. 
وال استریت ژورنال گزارش داد؛ تظاهرات ضد ترامپ همچنان در سراسر آمریکا ادامه دارد و هزاران نفر در نیویورک در مقابل کاخ ترامپ تجمع کردند.

هزاران نفر از مردم در سراسر آمریکا با تجمع در میدان‌های اصلی و خیابان‌ها  نسبت به انتخاب دونالد ترامپ واکنش نشان داده‌اند.

این اعتراضات در روز شنبه نیز همچنان ادامه پیدا کرده و در نیویورک 25 هزار نفر در نقاط مختلف تظاهرات کرده و به سمت کاخ دونالد ترامپ حرکت کردند که این محل به شدت به وسیله پلیس محافظت می‌شود.

گفته می‌شود تاکنون عده زیادی به وسیله پلیس در جریان این تظاهرات دستگیر شده‌اند که تنها در روز چهارشنبه 65 نفر به وسیله پلیس دستگیر شده‌اند.

 در لس‌آنجلس نیز حدود 8 هزار نفر در اعتراض به انتخاب ترامپ تظاهرات به پا کرده و در نقاط مختلف این شهر تجمع کردند.

این در حالیست که شب گذشته تعدادی از هواداران ترامپ نیز با تجمع در یکی از خیابانها خواستار اتحاد میان مردم شدند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار