تبلیغات

انفجار در ترکیه؛ اتباع ایرانی در بین مجروحان

خبرگزاری ایسنا: انفجار بسیار مهیبی امروز (دوشنبه) شرق ترکیه را لرزاند.

این انفجار بسیار مهیب که با استفاده از یک خودروی بمب گذاری شده صورت گرفت امروز شهر "وان" واقع در شرق ترکیه را مورد هدف قرار داد.

هنوز اطلاعات تکمیلی در خصوص تعداد تلفات احتمالی و یا خسارات برجای مانده از این انفجار منتشر نشده است اما خبرگزاری‌ها از احتمال برجای ماندن تلفات زیادی به دنبال این انفجار خبر می‌دهند.

تاکنون زخمی شدن دستکم 11 تن تایید شده است.شبکه خبری اسکای نیوز عربی نیز گزارش داد که این انفجار در نزدیکی مقر حزب حاکم (عدالت و توسعه) به وقوع پیوست.

اتباع ایرانی در میان زخمی‌شدگان انفجار استان «وان» ترکیه

خبرگزاری تسنیم: یک خودروی بمب‌گذاری شده در استان وان ترکیه منفجر شد و 48 غیرنظامی را زخمی کرد.

بر اساس گزارش‌ها، این انفجار در یک مرکز خرید در مناطق شرقی ترکیه و در استان وان به وقوع پیوسته است.

برخی خبرگزاری‌ها از برجای ماندن تلفات و خسارات بر اثر این حادثه خبر داده‌‌اند اما آمار دقیقی از آن ذکر نکرده‌اند. خبرگزاری دوغان ترکیه نیز اعلام کرد این انفجار چندین زخمی بر جای گذاشته است.

خبرگزاری‌های ترکیه هم اعلام کردند که به دنبال این انفجار 46 شهروند و 2 پلیس ترکیه نیز زخمی شده‌اند و اعلام شده که ایرانیان نیز در بین زخمی شدگان دیده می‌شوند.

یک خودروی بمب‌گذاری شده در مرکز شهر وان و در نزدیکی ساختمان حزب عدالت و توسعه منفجر شده و خسارات زیادی را به بار آورد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار