تبلیغات

سریال دوپینگ + عکس بازیگران و داستان سریال نوروزی دوپینگ

سریال دوپینگ

سریال دوپینگ یکی از سریال های نوروزی صدا و سیما است که از شبکه سوم پخش می شود و در سکوت خبری فیلمبرداری این سریال شروع شده است.

سریال تلویزیونی دوپینگ به کارگردانی رضا مقصودی و تهیه کنندگی سید امیر پروین حسینی رد حال فیلمبرداری است. فیلمبرداری این سریال از بهمن سال 98 استارت خورده است و بازیگران آن هم انتخاب شده اند. سریال دوپینگ در 30 قسمت برای پخش از شبکه سوم سیما در حال آماده شدن است و فیلمبرداری آن تا سال آینده به طول می انجامد.

لوکیشن این سریال در مناطق مختلف تهران انجام می شود و در بخش های مختلف هم ضبط آن شروع شده است.

سریال دوپینگ

داستان سریال دوپینگ

سریال دوپینگ در ژانر کمدی و فانتزی ساخته شده است. فیلمنامه نویس این سریال رضا مقصودی می باشد. این سریال اولین کار رضا مقصودی کارگردان این سریال است. او قبلا به عنوان تهیه کننده فعالیت داشته است. او نویسنده سریال های ساختمان 85 و گمشدگان نیز بوده است و فیلمنامه پینگ پنگ را هم با هماری افرا جورابلو نوشته است.

سریال دوپینگ

بازیگران سریال دوپینگ

بر اساس خبرهای منتشر شده بازیگرانی همچون هادی حجازی فر، شبنم مقدمی و محمد بحرانی (بازیگر جناب خان) از بازیگران اصلی این سریال هستند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار