تبلیغات

آموزش گلسازی آسان در منزل + ساخت گل های زیبا با کاغذ در منزل

آموزش گلسازی آسان در منزل

با وسایل مختلف مانند پارچه، کاغذ، تور و غیره خیلی راحت می توانید در منزل گلسازی کنید و این یکی از مزیت های هنر گلسازی است که با هر وسیله ای می توانید گل بسازید. در این بخش 3 روش گلسازی آسان را استفاده از کاغذ را به صورت مرحله به مرحله آموزش می دهیم.

ایده ها و روش های متنوعی برای ساخت گل و هنر گلسازی در منزل وجود دارد. در این مطلب سه روش گلسازی با کاغذ را آموش داده ایم. می توانید از تصاویر الگو بگیرید و مدل های زیبا و متفاوتی از انواع گل، کاغذ و فوم را در منزل بسازید.

گلسازی هنر تزینی است و انواع گل های ساخته شده با پارچه، فوم، روبان، تور، کاغذ، خمیر گل سازی و … را می توانید برای تزیین انواع البسه، تابلو، دکوری مورد استفاده قرار دهید. در این مطلب هم روش های ساده و آسان برای سااخت گل در منزل را به اشتراک گذاشته ایم.

گل پنج گلبرگ

برای ساخت این گل بسیار زیبا نیاز به کاغذ رنگیف مداد و قیچی دارید. این گل های کاغذی خیلی ساده هستند و می توانند به عنوان کاردستی برای کودکان پییش دبستانی باشند. باری ایجاد تنوع در شکل این گل ها می تواند تعداد گلبرگ ها را 6 یا 8 عدد کنید.

آموزش گلسازی آسان در منزل

گل های آبرنگی

ساختن گل آبرنگی هم آسان است و شما برای ساخت این گل زیبا نیاز به موارد زیر دارید:

مقواکاغذ رنگیآبرنگ و قلم موی رنگ آمیزیقیچیچسپ مایعمروارید برای تزئین گل

بر روی یک مقوا یا آبرنگ به صورت دلخواهی رنگ آمیزی کنید. پس از خشک شدن کاغذ، آن را به صورت گلبرگ برش بزنید (هر گل می تواند 5 یا 6 گلبرگ داشته باشد). سپس یک دایره کوچک از ککاغذ رنگی را ببرید. انتهاب گلبرگ را کنار هم بچسبانید، طوری که لبه های کناری هر گلبرگ روی گلبرگ بعدی قرار بگیرد و سپس دایره کوچک در مرکز گل بچسبانید و در آخر برای زیبایی کارف مروارد را هم در مرکز دایره بگذارید.

نکته: به جای آبرنگ می توانید مداد رنگی، گواش و یا هر چیزی را برای رنگ کردن مورد استفاده قرار دهید.

آموزش گلسازی آسان در منزل

گل رز کاغذی

ایده های زیادی برای ساختن گل کاغذی وجود دارد که برای ساخت گل رز کاغذی به روش آسان به لوازم زیر نیاز دارید.

کاغذ رنگیچسپمدادقیچیمروارید

کاغذ رنگی را به 4 مربع 5 اینچی برش بزنید، بهتر است از کاغذهای رنگی آبی، نارنجیف صورتیف زرد و قرمز استفاده کنید. سپس یک دایه بزرگ را بر روی کاغذ مربعی شکل بکشید و برش بزنید. حالا دایره های مارپیچی شکل را درون دایره بزرگ ترسم کنید. فاصله میان خطوط مارپیچ یا حلقه ها به اندازه نیم اینچ در نظر بگیرید و بعدف لبه بیرونی دایره، برش را شروع کنید تا به مرکز دایره برسید. بعد از برش، نوار کاغذی مارپیچی شکل را از قسمت بیرونی بپیچانید تا به انتها برسید(کاغذ را تا حد امکان محکم کنید). در آخر قطعه ای کاغذ دایره ای شکل را با چسب به زیر کاغذ رول شده بچسبانید و سپس مروارید را در مرکز گل قرار دهید.

آموزش گلسازی آسان در منزل

عکس هایی از گل های ساخته شده با هنر گلسازی

در ادامه این مطلب نمونه های متفاوت و زیبای گل های ساخه شده با کاغذ و فوم را مشاهده می کنید.

آموزش گلسازی آسان در منزل

آموزش ساخت گل با هنر گلسازی

مطلب پیشنهادی: آموزش تصویری ساخت یک دسته گل زیبا با کاغذ کشی

آموزش گلسازی آسان در منزل

ساخت گل کاغذی در خانه

آموزش گلسازی آسان در منزل

مدل گل زیبا با برگ های زیاد

آموزش گلسازی آسان در منزل

ساخت گل با فوم و پارچه

آموزش گلسازی آسان در منزل

مدل گل و گلدان

آموزش گلسازی آسان در منزل

ساخت گل های رنگارنگ در منزل

آموزش گلسازی آسان در منزل

ساخت گل کاردستی در منزل

آموزش گلسازی آسان در منزل

مدل های گل شیپوری ساخته شده با گلسازی در منزل

آموزش گلسازی آسان در منزل

ساخت گل رز با کاغذ

آموزش گلسازی آسان در منزل

شاخه گل رز

آموزش گلسازی آسان در منزل

گل های رز رنگارنگ

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار