تبلیغات

آشنایی با ۵ گیاه برتر چینی برای درمان ریزش مو

آنچه در این مطلب خواهید خواند

تقریبا همه ما نگران ریزش چند تار مو هستیم – موهای پریشان، موهای کم‌ پشت و تکه‌های موی روی سر کچل. اما دائم الاسترس بودن کار زیادی انجام نخواهد داد چون فقط منجر به از دست رفتن موی بیشتر خواهد شد. ممکن است شما یک درمان را امتحان کرده باشید که وعده درمان ریزش مو را می‌دهد. اما در اغلب موارد، اکثر این افراد موفق به ارائه نتایج وعده‌ داده‌ شده نمی‌شوند. اگر از ریزش مو رنج می‌برید، می‌توانید از گیاهان چینی استفاده کنید که مشکلات مو را درمان می‌ کنند. این گیاهان بر روی موهای شما به عنوان یک دارو و یا ترکیبی با گیاهان و راه‌حل‌های دیگر کار می‌کنند. چندین قرن است که برای درمان ریزش مو از گیاهان چینی استفاده می‌شود. آن‌ها فقط برای کمک به درمان ریزش مو مناسب نیستند. در حقیقت، گیاهان چینی برای درمان تغییر رنگ مو و کمک به بازیابی رنگ دانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

آشنایی با 5 گیاه برتر چینی برای درمان ریزش مو

انواع گیاه چینی برای درمان ریزش مو

گیاه چینی Fo.Ti معمول‌ترین گیاه چینی است. برای قرن‌ها از آن برای کمک به رشد مو استفاده شده‌ است. آلوئه ورا هم چنین برای بازسازی رنگ دانه‌های طبیعی مو استفاده می‌شود. این گیاه به نام he – wu نیز شناخته می‌شود. این داروی گیاهی برای موها بسیار خوب است. Fo به افزایش گردش خون نیز کمک شایانی می‌کند.

گیاه چینی Reishi mushroom در اغلب استانهای چین پیدا می‌شود، این گیاه یک درمان عالی برای فولیکول ها است. این درمانی است که در آن جوش خاک سفید یا به شکل boils در اطراف کیسه‌های ترشحی مو و یا ریشه‌ها، شکل می‌گیرد، که منجر به افتادن مو و خارش می‌شود. این قارچ ویژه برای درمان فولیکول های آسیب دیده استفاده می‌شود. آلوئه ورا هم چنین بخشی از داروهای ضد حساسیت برای فصل های حساسیت زا است.

https://namagard.com/wp-content/uploads/2019/07/line03.gif

https://namagard.com/wp-content/uploads/2019/07/line03.gif گیاه چینی Nu shen zi این گیاه به رشد مو کمک می‌کند. به ویژه برای درمان لکه‌های پوست سر خوب است. این گیاه به پاک کردن سموم از بدن کمک می‌کند و سیستم ایمنی را تقویت می‌کند. nu – شن – zi خون را تصفیه کرده و گردش خون را به پوست سر افزایش می‌دهد. این گیاه طبیعی کیفیت پوست سر را بهبود می‌بخشد و اطمینان می‌ دهد که مشکلات رایج مانند پسوریازیس و درماتیت اتفاق نمی‌افتد. این گیاه یک داروی نیرو بخش کلیه و کبد نیز می باشد.

https://namagard.com/wp-content/uploads/2019/07/line03.gif

https://namagard.com/wp-content/uploads/2019/07/line03.gif گیاه چینی Wu wei zin این گیاه به عنوان یک تقویت‌ کننده و عامل تاثیر گذار در زیبایی مشهور است. این گیاه به تصفیه خون کمک می‌کند. این داروی گیاهی به رشد مو کمک می‌کند و به شما موهای لطیف و ابریشمی می‌دهد.

https://namagard.com/wp-content/uploads/2019/07/line03.gif

https://namagard.com/wp-content/uploads/2019/07/line03.gif گیاه چینی Morus Albus این گیاه بسیار محبوب برای جلوگیری از ریزش مو مفید است. این گیاهان چینی که کاملا طبیعی تهیه می‌شوند، می‌توانند به طور منظم به عنوان درمان خانگی مورد استفاده قرار گیرند. نکته جالب در مورد آن‌ها این است که آن‌ها حتی می‌توانند در باغچه آشپزخانه یا به عنوان گیاه پنجره ای رشد کنند.

https://namagard.com/wp-content/uploads/2019/07/line03.gif

https://namagard.com/wp-content/uploads/2019/07/line03.gif نکات طلایی درباره گیاهان چینی روش چینی مراقبت از مو هم علمی و هم منطقی است. چینی‌ها از اصول باستانی یین و یانگ پیروی می‌کنند تا به مشکل ریشه ای مو پاسخ دهند. امروزه بیشتر مردم از این داروها و گیاهان دارویی چینی استفاده می کنند. با اینکه ممکن است گیاهان به طور گسترده در دسترس نباشند. اما در هر بازار محلی چینی در شهر یافت می‌شوند. همچنین این ها بسیار گران نیستند و عموما به راحتی در سراسر جهان در دسترس و قابل خرید هستند.

https://namagard.com/wp-content/uploads/2019/07/line03.gif

https://namagard.com/wp-content/uploads/2019/07/line03.gif 2 روش استفاده از گیاهان چینی این گیاهان را می‌توان به چند روش یافت و استفاده کرد . یک روش معمول این است که آن‌ها را در آب بجوشانید و سپس از آب باقیمانده در پخت استفاده کنید. روش دیگر اینکه می‌توانید آن را خام مصرف کنید. همانطور که توسط چینی‌ها انجام می‌شود. اگر می‌خواهید آن‌ها را خام بخورید، مطمئن شوید که گیاهان به درستی شسته می‌شوند.

https://namagard.com/wp-content/uploads/2019/07/line03.gif

https://namagard.com/wp-content/uploads/2019/07/line03.gif

اگر از همان روش‌های قدیمی مراقبت از مو خسته شده‌اید که هیچ نتیجه‌ای ندارد، این گیاهان چینی را برای درمان ریزش مو امتحان کنید. با استفاده از آن‌ها به طور منظم، تفاوت چشمگیری را در مدت‌ زمان بسیار کوتاهی مشاهده خواهید کرد.

گردآوری: نماگرد

منبع: visihow ، thenewageparents ، timeout

آشنایی با ۵ گیاه برتر چینی برای درمان ریزش مو

لطفا نظر خود در مورد این مطلب را با ستاره ها از یک تا 5 مشخص کنید!!

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار