تبلیغات

سخنان فلسفی + سخن بزرگان و اس ام اس های فلسفی تکان دهنده

سخنان فلسفیسخنان و اس ام اس های فلسفی تکان دهنده شدید

در این مطلب سخنان زیبای بزرگان و اس ام اس های فلسفی تکان دهنده را مشاهده می کنید.اس ام اس های فلسفی تکان دهنده شدید

بدترین نوع تحقیر
نصیحت کردن فردی در جمع هست
.
.
.
.
اس ام اس فلسفی با معنای عمیق
یافته هایت را با باخته هایت مقایسه کن؛
بدان که اگرخدا را یافته باشی
دیگر هرچه باخته اي مهم نیست
.
.
.
.
اس ام اس عمیق اخیر
مرد کسی نیست که گریه نکند
کسی ست که به گریه نندازد
.
.
.
.
اس ام اس عمیق فلسفی
هدف هایت را در یک مسیر قرار ده
تا در پی رفتن به سوی هدف هاي بزرگ هدف هاي کوچکت تحقق یابد
.
.
.
.
اس ام اس عمیق اخیر
خدایا یک مرگ بدهکارم و هزار آرزو طلبکار
خسته ام
یا طلبم را بده یا طلبت را بگیر
.
.
.
.
اس ام اس عمیق تکان دهنده
به جای موفقیت در چیزی که از ان نفرت دارم
ترجیح میدهم در چیزی شکست بخورم
که از ان لذت میبرم
.
.
.
.
اس ام اس عمیق
صبر تنها وسیله اي هست که حرکت نمی کند اما به مقصد می رساند
.
.
.
.
اس ام اس عمیق  اخیر
قدرت وصلابت به این نیست
که چه وزنه ي سنگینی رو می تونی بلند کنی
به اینکه چه مسائل ومشکلاتی رو می تونی حل کنی
.
.
.
.
اس ام اس عمیق تکان دهنده
هر که از چیزی بترسد از آن می گریزد
اما هر که از خدا بترسد به او پناه می‌برد
.
.
.
.
اس ام اس عمیق اخیر
من در قبل ام
درگذشته ام
.
.
.
.
اس ام اس هاي عمیق
در جهان هیچ بن بستی نیست
یا راهی باید یافت
یا راهی باید تولید
.
.
.
.
اس ام اس عمیق
همه ي آزمون هاي خدا هدفمند هست
روزی نور را خواهی دید
او فقط میخواهد که
به او اعتماد کنی
با ایمانت راه برو
نه با چشمت
.
.
.
.
اس ام اس عمیق فلسفی
عشق آن نیست که یک دل به صد یار دهی
عشق آنست که صد دل به یک یار دهی
.
.
.
.
اس ام اس عمیق اخیر
تعداد زیادی از شکست هاي زندگیم
به خاطر دروغ هایي بود که باید می‌گفتم اما نگفتم
.
.
.
.
اس ام اس عمیق
سه چیز را نگه دار: گرسنگیت را سر سفره دیگران زبانت را در جمع و چشمت را در منزل دوست
.
.
.
.
اس ام اس عمیق اخیر
خدا دعای ما را می فهمد
حتی وقتی کلمه اي برای
گفتنش پیدا نمی‌کنیم
ایمان این نیست که
باور کنیم خدا
میتواند بکند
آن هست که بدانیم
او خواهد کرد
.
.
.
.
اس ام اس عمیق تکان دهنده
هرگز با فکر کردن به اتفاق نیفتاده لحظه هاى در دسترس را بى لذت نکن

ببینید: جملات تصویری از سخنان آموزنده بزرگان و عکس پروفایل از جملات زیبا و معنی دار

سخنان فلسفی

جملات فلسفی ناب ویل دورانت

زاده ۵ نوامبر ۱۸۸۵ ـ درگذشته ۷ نوامبر ۱۹۸۱ میلادی

شصت سال پیش همه چیز را می‌دانستم؛ امروز هیچ چیز نمی‌دانم. کتاب خواندن یک کشف پیش‌ رونده است تا به نادانی‌‌ات پی ببری.تمامِ تاریخِ بشر در حُکمِ نقطه ناچیزی در فضاست و نخستین درسِ آن فروتنی است.بنای اجتماع بر پایه آرمان‌ها و آرزوهای انسان نیست بلکه بر بنیانِ طبیعتِ اوست. و ساختارِ فطری او قوانینِ اساسی کشورها را یکی پس از دیگری رقم می‌زند.شاید درست باشد که شما نمی‌توانید همه مردم را همه اوقات فریب دهید ولی می‌توانید تعداد کافی از آن‌ها را فریب دهید تا بر کشوری بزرگ حکومت کنید.نگفتن هیچ‌چیز به ویژه هنگام صحبت کردن نیمی از هنر دیپلماسی است.هیچ انسانی، هرقدر هم زیرک و دانا باشد، نمی‌تواند در طولِ حیاتش به آن درجه از کمال و دانش برسد که به درستی درباره عادات یا نهادهای جامعه خود داوری نماید یا آن‌ها را از ارزش بیندازد؛ چرا که آن‌ها نشان دهنده نسل‌ها و سده‌ها تجربه در آزمایشگاهِ تاریخ‌اند.هر علمی به عنوان فلسفه آغاز و به عنوان هنر پایان می‌یابد.تمدن رشته درهم پیچیده و زودگسلِ روابطِ انسانی است که دشوار بافته و آسان نابود می‌شود.معلومات، کشف تدریجی نادانی خودمان است.خوشبخت انسانی است که پیش از مرگ تا آنجا که می‌تواند از میراثِ تمدن خوشه‌چینی کند و آن را به فرزندان خود واگذارد.

سخنان فلسفی

سخنان فلسفی ناب کارل گوستاو یونگ

زاده ۲۶ ژوئیه ۱۸۷۵ ـ درگذشته ۶ ژوئن ۱۹۶۱ میلادی

تنهایی از آن نیست که آدم کسانی را در اطرافش نداشته باشد؛ از این است که آدم نتواند چیزهایی را منتقل کند که مهم می‌پندارد؛ از این است که آدم صاحب عقایدی باشد که برای دیگران پذیرفتنی نیست. اگر انسان بیش از دیگران بداند تنها می‌شود.بدون آزادی اخلاق نمی‌تواند وجود داشته باشد.کفشی که اندازه پای کسی است پای کس دیگری را اذیت می‌کند؛ هیچ دستورالعملی برای زندگی کردن که مناسب همه باشد وجود ندارد.بردگی و طغیان دو عنصر هم‌بسته جدایی ناپذیرند.شناخت تاریکی خود، بهترین روش برای کنار آمدن با تاریکی‌های دیگران است.حقایقی وجود دارند که در آینده به حقیقت می‌پیوندند. حقایقی نیز درگذشته حقیقت داشته‌اند. و دیگر حقایقی که در هیچ دوره‌ای حقیقت نداشته و نخواهند داشت.فکر کردن دشوار است، به همین خاطر است که بیشتر مردم قضاوت می‌کنند.یک عقیده واقعاً علمی باید فاقد پیش شرط باشد.کسی که به بیرون نگاه می‌کند، رویاپردازی می‌کند؛ کسی که به درون نگاه می‌کند، بیدار می‌شود.

سخنان فلسفی

جملات فلسفی ناب فردریش نیچه

زاده ۱۵ اکتبر ۱۸۴۴ ـ درگذشته ۲۵ اوت ۱۹۰۰ میلادی

آنچه مرا نکُشد، نیرومندترم می‌سازد.کسی که «چرایی» برای زندگی کردن دارد، می‌تواند تقریباً هر «چگونه‌ای» را تحمل کند.شاد ماندن به هنگامی که انسان درگیر و دار کارهای ملال‌آور و پرمسئولیت است، هنر کوچکی نیست.اگر دانش ما این همه به بی‌طرف بودن خود می‌نازد، از آن روست که جز کنجکاوی ناسالمِ ناتوانان چیز دیگری ندارد.آرامش مدام نیز کسل کننده است؛ گاهی طوفان هم لازم است.با هر که بدی کردی تا دم مرگ از او بیندیش.اگر بت‌ها را واژگون کرده باشی کاری نکرده‌ای، وقتی واقعاً شهامت خواهی داشت که خوی بت‌پرستی را در درون خویش از میان برداری.آنکه می‌خواهد روزی پریدن آموزد، نخست می‌باید ایستادن، راه رفتن، دویدن و بالارفتن آموزد. پرواز را با پرواز آغاز نمی‌کنند.اگر زمانی دراز به اعماق نگاه کنی، آنگاه اعماق هم به درون تو نظر می‌اندازند.از آنچه باعظمت است یا باید هیچ نگفت یا با عظمت سخن گفت و با عظمت سخن گفتن یعنی به دور از آرایش و آلایش.افزونی دانش گذشته، افزونی تاریخ انسان را پژمرده خواهد ساخت و بزدل. در حالی‌که انسان باید قادر باشد گذشته را در خدمت حال دربیاورد. البته اگر بتوانیم خوب یاد بگیریم که تاریخ را وسیله‌ای برای زندگانی قرار دهیم.مطلب پیشنهادی: عکس نوشته های فلسفی زیبا عکس پروفایل فلسفی زیبا و با معنی

سخنان فلسفی

جملات فلسفی ناب هربرت اسپنسر

زاده ۲۷ آوریل ۱۸۲۰ ـ درگذشته ۸ دسامبر ۱۹۰۳ میلادی

آزادی متعلق به یک نفر نیست، مال همه است.اشخاصی که نمی‌توانند دیگران را ببخشند، پل‌هایی را که باید از آن عبور کنند، خراب می‌نمایند.کیمیایی که بتواند از احساسات بد طلا درست کند وجود ندارد اما تبدیل احساسات بد به خوب ممکن است.مردم جزء هر طبقه‌ای خواه عالی، خواه متوسط و خواه پایین باشند، باز از افراد یک جامعه هستند و دارای یک نوع اخلاق می‌باشند و در تحت نفوذ و تأثیرات همان عصر و محیط اند.هیچ‌کس نمی‌تواند آزاد باشد مگر وقتی که همه از آزادی کامل برخوردار گردند. آزادی متعلق به یک نفر نیست، مال همه است.
هیچ‌کس نمی‌تواند کاملاً از اصول اخلاقی پیروی کند مگر اینکه همه اخلاقی گردند و سرانجام هیچ کس نمی‌تواند کاملأ سعادتمند شود مگر اینکه همه سعادتمند باشند.نتیجه نهایی حفاظت از انسان در برابر آثار حماقت، پر شدن دنیا از احمق‌ها است.تقویت آدم‌های بی ارزش به زیان آدم‌های ارزشمند، ستمکاری شدیدی است؛ این کار یک نوع تدارک عمدی فلاکت برای نسل‌های آینده است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار