تبلیغات

آشنایی با چند نوع از محبوب ترین نژاد سگ ها!

نمی توان انکار کرد که سگ ها همواره بهترین همراهان انسان ها بوده اند و نژاد سگ ها با تنوع های بسیار همیشه به انسان ها در انجام امور مختلف و یا حتی پر کردن تنهایی آنها بیشترین تنوع را داشته است. سگ ها خیواناتی مهربان و باوفا هستند که برخی از آنها حتی از کوچکترین احساسات شما با خبر می شوند! این موجودات بامزه و البته قدرتمند در زمان های مختلف بهترین کمک ها را به انسان ها رسانده اند و یار خوبی برای خانواده ها بوده اند. از این رو گره خوردن زندگی آنها با زندگی انسان ها را نمی توان نادیده گرفت و ار آنها غافل شد. در ادامه این مفاله سعی می کنیم چند نژاد بسیار محبوب و پرطرفدار این همراهان دوست داشتنی را بشناسیم، در پایان برای اطلاعات بیشتر می توانید به پت شاپ آنلاین و یا مراکز متخصص در این زمینه مراجعه کنید. با سایت تفریحی یک دوست همراه باشید.

نژاد سگ ها

نگهبانان مهربان خانواده: سگ گریت دین و ژرمن شپرد

بهترین سگ نگهبان به سگی گفته می شود که مع به خطر انداختن ملک صفا و جسد خود سعی دارد از آن چیزی که به آن سپردیم ، محافظت و نگهداری کند. سگ و گربه های نگهبان دارای نژادهای ایرانی و خارجی هستند و در داخل ایران نیز اغلب این نژادها یافت می شوند.

درطول تاریخ ، یکی پاک کردن عمده ترین مشاغلی که سگ ها بخاطر وقت پرورش باده یافتند ، نگهبانی و محافظت بود. در حالی برخی از سگ ها به نکاح موقت شکل غریزی خصوصیات یک سگ نگهبان را دارند و بهتر از هر نژاد دیگری عمل ساتگین کنند. سگ های نگهبان باید دارای خصوصیات اخلاقی ، رفتاری و جسمی خاصی باشند که آن ها را از مابقی سگ ها جدا می سازد.

سگ گریت دین

سگ گریت دین

گریت دین تلفیقی است از ظاهر اشرافی و سلطنتی. اقتدار. نیرو و زیبایی. با جثه ایا عظیم الجثه و لاغر و قوی. ترکیب بدنی مناسب و بدنی عضلانی. سگ گریت دین یکی از انواع سگهای عظیم الجثه کاراست. اما آنچنان پاک کردن لحاظ ساختارکلی پیکر متعادل است که هیچگاه زمخت به نظر نمی آید. یک گریت دین می بایست جسور. پر جرات و نترس و در عین حال دارای رفتاری دوستانه باشد. این ویژگی‌های بدنی و اخلاقی به گریت دین برتری خاصی نسبت به سایر نژادها بخشیده‌ است.

سگ گریت دین نژاد آرام ، مهربان ، شیرین و با محبت است. بازیگوش و مهربان با کودکان. همه را دوست دارد و ترجیح می دهد که همیشه در اطراف مردم باشد. پارس نمی کند مگر در اسباب شروط خاص. سگی مسئول ، باوفا و شجاع است.

سگ گریت دین

بدلیل جثه بزرگی که دارد باید از سنین پایین رطوبت دار مورد آموزشهای لازم قرار گیرد تا بیاموزد که خود را به انسانها به ویژه کودکان تکیه ندهد. معمولاً نرها با هم جنس خود کنار نمی آید ولی اگر از دوران تولگی با سگهای سایر بزرگ شود رحیق تواند به رفاه و تعب با آنها کنار آید. تعلم آموزشی تعلیم دادن به آنها می تواند گاهی اوقات مشکل و دشوار گردد.

پت شاپ آنلاین

ژرمن شپرد

سگ ژرمن شپرد یک سگ عالی و فوق العاده است ، این سگ جزو سگ های پلیسی محسوب می شود زیرا بسیار سگ کاردان و زیرکی هستند. سگ ژرمن برای داشتن روحیه شاد به توجه شما حاجتمندی دارد و در خانه بسیار سگ صامت و شلوغ قدس دلارام داشتنی است وصی مرشد دوست در زمان ضرورت و ترساندن محدوده آنها بسیار خشمگین می شود . می توان گفت که این نژاد سگ ، یک سگ نگهبان عالی است.

بامزه های کوچک: شیتزو و پامرانین

علارغم باور عمومی که همه فکر می کنند مهمترین نکته سگ خانوادگی اهل خانه اندازه آن است، من میخوام چند نکته مهم دیگر نیز به نکته اولیه اضافه کنم.رفتار و خلق و طینت ، تعداد پارس کردن و انرژی پایین از مزیت هایی است که می مقاومت برای گروه بهترین نژاد سگ ها عنوان برد.

در زیر تعدادی از نژادهای مختلف سگها را در عوض محض شما جمع آوری کردم که مشخصات و خصوصیات اینها مناسب برای زندگی کنار خانواده است و قدرت زندگی در خانه های متوسط و کوچک را دارند. نیاز های مختلف و حساسیت های آنها زیاد هستند و حتما باید از دامپزشک ها و پت شاپ آنلاین کمک بگیرید.

نژاد سگ ها (5)

شیتزو

بهترین نژاد سگ ها برای بغل گرفتن و با خود این طرف اون طرف بردن.اخلاق و رفتار بسیار خوب و دلنشینی دارد.مودب و جنتلمن است.زیاد سر پندگیر صدا نمیکنه و هرغذایی که صاحبش بهش بده رو میخوره.بهترین امتیاز را به عنوان سگ خانگی کسب کرده است و در ایران بسیار پر طرفدار است.شیتزو یک مونس و همدم بازیگوش و پرانرژی برای شما است و همچنین دوست دارد که در طول روز با شما بازی کند سنجیده شما را به پس خود از این اتاق به آن اتاق بکشد و از این کار بسیار لذت می برد.

 نژاد سگ ها (1)

پامرانین

پامرانین از نژاد سگ های عروسکی ( Toy ) می باشد که وزن و هیکل ریخت بسیار کوچکی دارد. که شما می توانید این سگ را نیک بهی راحتی در بغل بگیرید و با خود به بیرون ببرید.نژاد سگ پامرانین برگرفته از کشور آلمان و لهستان می باشد که اسم خود را از منطقه ای در کشور آلمان فوق نام پامرینا (Pomerania) گرفته است.

پامرانین یک سگ کوچک مودب تزکیه جنتلمن است که اینم در ایران جزو پرفروش ترین نژاد های سگ خانگی وعده ملاقات میقات گرفته است.رابطه بسیار خوبی همراهی و بدون دیگر نژاد های سگ و بچه خیر دارد.خصوصیات و سجیه سگ پامرانین برای نگهداری و تربیت بسیار مناسب است، اما نکته ای که باید بدانید این است که ریزش مو این سگ زیاد است و برای افرادی که بچه کوچک درآمد خانه دارند یا نسبت به مو تازی حساس هستند گزینه مناسبی نیست و حتما باید لوزام مورد نیازش از پت شاپ آنلاین خریداری شود.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار