تبلیغات

بازیگران ایرانی که همسر خارجی دارند + عکس

بازیگران ایرانی که همسر خارجی دارند + عکسReviewed by قدیری on Sep 18Rating: 4.5بازیگران ایرانی که همسر خارجی دارند + عکسباشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه اخبار ستارگان مطلبی را در رابطه با همسران خارجی بازیگران ایرانی در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

همسران خارجی بازیگران ایرانی

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه اخبار ستارگان مطلبی را در رابطه با همسران خارجی بازیگران ایرانی در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

ازدواج چهره‌های معروف همواره مورد توجه رسانه‌ها و طرفداران این افراد قرار می گیرد. اما هنگامی که این ازدواج‌ها ویژگی خاصی پیدا می‌کنند برای مثال زمانی که سلبریتی‌ها، همسر خارجی انتخاب می‌کنند بیش از قبل دیده می‌شود

همسران خارجی بازیگران ایرانی – بازیگر فرانسوی سریال «کیمیا» همسر «ساعد سهیلی»

گلوریا هاردی و ساعد سهیلی در شهریورماه 93 با هم ازدواج کردند اما با بازی گلوریا هاردی در سریال کیمیا ماجرای این ازدواج علنی شد  ساعد سهیلی پسر سعید سهیلی کارگردان معروف سینما می باشد .

همسران خارجی بازیگران ایرانی

همسران خارجی بازیگران ایرانی – زندگی آرام «احمد نجفی» و همسر روسی اش

همسر احمد نجفی یا همان کارآگاه علوی معروف بانویی دورگه اوکراینی ـ روسی می باشد که دریا نام دارد. فرزندان این خانواده همگی چهره و قد و قامتی شبیه به مردمان نژاد روس را دارا هستند . این بازیگر در رابطه با ماجرای ازدواج خود می گوید: ما از ابتدا به فکر ازدواج نبودیم؛ یعنی ازدواج در برنامه ما نبود. در ابتدا همکار بودیم و پس از مدتی من به دریا زنگ زدم تا برای یک گروه دیگر او را دعوت به کار کنم. خلاصه تماس های تلفنی یک سال ادامه پیدا کرد و در نهایت با هم ازدواج کردیم.

همسران خارجی بازیگران ایرانی

همسران خارجی بازیگران ایرانی – دلیل جالب یوسف تیموری برای انتخاب همسر تایلندی اش

یوسف تیموری که بیشتر او را به عنوان بازیگر فیلم های طنز شناخته ایم سال ها قبل با یک دختر تایلندی ازدواج کرد . این بازیگر درباره علت انتخاب همسر خارجی اینگونه گفت : برای بازیگری مثل من، ازدواج با یک دختر ایرانی کمی سخت بود. به دلیل اینکه ناخودآگاه زمینه ذهنی نسبت به میزان جدیت حرف های من داشتند که شاید دروغ است و من در حال نقش بازی کردنم. واقعیت این است که به مسئله زندگی مشترک جدی نگاه نمی کردند یا کمتر این نگاه را داشتند.

همسران خارجی بازیگران ایرانی

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار