تبلیغات

ماسک خانگی برای سفید و نرم کردن دست ها

ماسک سفید کننده و نرم کننده دست

شما احنمالا برای انجام اعمال مراقبتی از پوستتان به سالنهای ارایش مراجعه کرده اید و یا از محصولات مراقبت پوست برای محافظت از پوست صورتتان استفاده میکنید و احتمالا مراقبت از پوست دستانتان زا به فراموشی سپرده اید.

نکات مرافبت از پوست دست

همیشه به هنگام انجام کارهای منزل یا باغبانی از دستکشهای لاستیکی استفاده کنید. شبها قبل از خواب پوست دستتان را مانند صورتتان لایه برداری نمایید. شبها قبل از خواب پوست دستتان را مرطوب کننده بزنید واین کاررا همانند مسواک زدن به یک عادت تبدیل کنید. شما میتوانید پیس از شستشو با صابون با استفاده ار لیفهای کمی زبر یا محصولات مناسب دیگر انها را مالش دهید. اگر پوست دست شما چرب است . میتوانید پس از شستشوی انها کمی ارد گندم بروی انها بمالید.

 ماسک برای نرم شدن پوست دست

1.جهت نرم کردن پوست دست مقدار برابر گلیسرین و گلاب را مخلط کرده و به کار ببرید.

2.جهت نرم شدن و سفید کردن دست مقداری عسل و اب لیمو ترش را مخلوط کرده به مدت 15 تا20 دقیقه روی دستها بمالید و سپس بشوئید.

3.جهت نرم کردن دستهای زبرو خشن دو عدد زرده تخم مرغ را با دو قاشق چای خوری روغن بادام شیرین به همراه بیست و پنج گرم گلاب و بیست و شش قطره تنتور ساده بنژوان مخلوط کرده و دستها را اغشته نمائید و با یک دستکش نخی بپوشانید و پس از چند ساعت بشوئید.

4.جهت نرم کردن دستها میتوان از مخلوط اب پرتغال و عسل استفاده کرد.

ماسک کره کاکائو

کره کاکائو برای نرم کردن پوست بسیار موثر است . برای تهیه ی این ماسک به اندازه ی یکسان از روغن بادام شیرین و کاکائو را با با هم درون ظرفی مخلوط کرده و ، و بعد از سرد کردن مخلوط ، از این ماسک بر روی دست هایتان استفاده کنید . بعد از مدتی شما شاهد پوستی نرم و لطیف خواهید بود .

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار