تبلیغات

آموزش بافت شال فانتزی جدید

آموزش بافت شال فانتزی جدیدReviewed by قدیری on Sep 13Rating: 4.5آموزش بافت شال فانتزی جدیدباشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه مهارت های زندگی و هنر در خانه مطلبی را در رابطه با آموزش شال گردن در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

آموزش شال گردن

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه مهارت های زندگی و هنر در خانه مطلبی را در رابطه با آموزش شال گردن در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

آموزش شال گردن

این مدل با دو میل بافته می شود و از کاموای اسپرت استفاده می شود . از عرض بافته می شود و برای شروع به اندازه قد شال سر بیاندازید دو رج بافته میشود و اول و اخر شال طرح دارد. در شروع رج ۵ دانه بافته شده ١٠ دانه کور شده و ۵ دانه بافته و این مدل تا ۵ بار تکرار میشود و ۵ جای خالی وجود دارد و این عمل دو انتهای بافت هم تکرار میشود که ۵ دانه بماند. رج بعد ١٠ دانه کور شده باید دانه گرفته شود، رج بعد دو شروع بافت ۵ دانه کور شود ۵ دانه بافته و ١٠ دانه کور شود، و تکرار ولی با اولی ۴ تا ١٠ تایی کور میشود. هر رج تعداد کور شده ها کم میشود و باید تعداد کور شده ها منظم باشد این مدل تمام رج یا هر رج زیر می باشد .

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار