تبلیغات

تعبیر مقعد در خواب معنای دیدن مقعد در خواب معبران

تعبیر مقعد در خواب معنای دیدن مقعد در خواب معبران

تعبیر مقعد در خواب معنای دیدن مقعد در خواب معبرانReviewed by قدیری on Aug 10Rating: 4.5تعبیر مقعد در خواب معنای دیدن مقعد در خواب معبرانتعبیر دیدن مقعد در خواب ، به معنای کسب و کار است . اگر در خواب ببینی مقعد تو بیرون زده و بیرون آمده ، یـعـنـی کار تو خراب خواهد شد . اگر در خواب ببینی مقعد تو درد می‌ کند، به معنای این است که به فساد و گناه گرایش پیدا خواهی کرد . اگر کسی در خواب ببیند مقعد او زخمی است ، یـعـنـی به خاطر مال و اموال گرفتار غم و اندوه خواهد شد. اگر کسی در خواب ببیند از مقعد او خون می‌آید، یـعـنـی دچار ضرر و زیان خواهد شد همچنین اگر ببیند از مقعد او کرم و یا تکه‌ای گوشت بیرون می آید است، یـعـنـی فرزند بیننده خواب هلاک خواهد شد .

تعبیر دیدن مقعد در خواب

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه تعبیر خواب مطلبی را در رابطه با تعبیر دیدن مقعد در خواب در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

*******************************************************************

تعبیر دیدن مقعد در خواب – معنای مقعد در خواب به روایت از ابن سیرین تعبیر مقعد در خواب ، به معنای کسب و کار است . اگر در خواب ببینی مقعد تو بیرون زده و بیرون آمده ، یـعـنـی کار تو خراب خواهد شد . اگر در خواب ببینی مقعد تو درد می‌ کند، به معنای این است که به فساد و گناه گرایش پیدا خواهی کرد . اگر کسی در خواب ببیند مقعد او زخمی است ، یـعـنـی به خاطر مال و اموال گرفتار غم و اندوه خواهد شد. اگر کسی در خواب ببیند از مقعد او خون می‌آید، یـعـنـی دچار ضرر و زیان خواهد شد همچنین اگر ببیند از مقعد او کرم و یا تکه‌ای گوشت بیرون می آید است، یـعـنـی فرزند بیننده خواب هلاک خواهد شد .

*******************************************************************

تعبیر دیدن مقعد در خواب – معنای مقعد در خواب به روایت از ابراهیم کرمانی

ابراهیم کرمانی می‌ گوید : اگر کسی در خواب ببیند از مقعد او خون آمده و بدنش خونی شده است ، یـعـنـی به اندازه آن مال و اموال حرام به دست خواهد آورد اگر ببیند از مقعد او موش بیرون می آید ، یـعـنـی صاحب فرزندی دختر که بدکردار است می شود .

*******************************************************************

تعبیر دیدن مقعد در خواب – معنای مقعد در خواب به روایت از جابر مغربی

جابر مغربی می‌ گوید : اگر کسی در خواب ببیند از مقعد او خون یا مدفوع و نجاست بیرون می آید و بدن او به آن آلوده شده است، یـعـنـی مال و اموال حرام به دست خواهد آورد . اگر در خواب ببیند از مقعد او ماری بیرون آمده است ، تعبیر آن این است که فرزند او دشمنش خواهد شد . اگر در خواب ببیند مار یا عقرب وارد مقعد او شده است، یـعـنـی دچار آسیب و ضرر و زیان بسیار می شود .

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار