تبلیغات

پرفروش ترین خودروهای برقی سال 2019

پرفروش ترین خودروهای برقی سال 2019Reviewed by اولی ها on Jul 21Rating: 4.5پرفروش ترین خودروهای برقی سال 2019باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه خودرو مطالبی را درباره پرفروش ترین خودروهای برقی در سال 2019 در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

پرفروش ترین خودروهای برقی سال 2019

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه خودرو مطالبی را درباره پرفروش ترین خودروهای برقی سال 2019 در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

پرفروش ترین خودروهای برقی سال 2019 – اسامی پر فروش ترین خودرو های برقی در 2019

خودروهای نامبرده در لیست زیر پر فروش‌ ترین خودرو های برقی در نیمه‌ ی اول سال ۲۰۱۹ شناخته شدند .

تسلا شورولت فولکس‌ واگن جگوار آئودی نیسان بی‌ ام‌ و پرفروش ترین خودروهای برقی سال 2019 – مقایسه فروش خودرو های برقی در دوسال متوالی 2018 و 2019

بازار خودرو در ایالات متحده در ۶ ماه اول سال ۲۰۱۹ ، شاهد فروش یا لیزینگ ۱۰۶ هزار و ۸۶۴ دستگاه خودرو الکتریکی بوده است . طبق تحلیل وب‌ سایت insideEVs ، این آمار در مقایسه با مدت مشابه در سال ۲۰۱۸ ، افزایش چشمگیری داشته است . در نیمه‌ ی اول سال ۲۰۱۸ ، تنها ۶۳ هزار و ۷۵۲ دستگاه خودرو برقی فروخته شد . 

پرفروش ترین خودروهای برقی سال 2019 – پر فروش ترین خودرو در سال 2019 چه بود ؟

یکی از علل افزایش فروش خودرو های الکتریکی در سال ۲۰۱۹ قطعا مربوط به تسلا مدل ۳ می باشد ؛ زیرا که این خودرو فروش بسیار چشمگیری را تجربه کرده است و به‌ تنهایی ۶۳ درصد بازار خودرو های تمام‌ الکتریکی را دارد . فروش تسلا مدل ۳ در ژوئن ، هفت‌ هزار دستگاه بیشتر از فروش مه و در مقایسه با آوریل نیز ، ۱۱ هزار دستگاه بیشتر بوده است . خریداران تسلا از تخفیف مالیاتی هم بهره‌مند می شوند ؛ اگرچه به‌ دلیل اینکه آمار تولید این شرکت در سال ۲۰۱۸ از سقف ۲۰۰ هزار دستگاه عبور کرده است ، این تخفیف‌ ها به نصف کاهش یافت . اما همچنان ، اوضاع خودرو های دیگر مانند تسلا مساعد نشده است . برای نمونه ، فروش شورولت بولت از ۲,۱۶۶ دستگاه در مارس ، به ۹۱۰ دستگاه در آوریل کاهش پیدا کرد . علت این کاهش فروش ، کاهش تخفیف مالیاتی این خودرو به ۳,۷۵۰ دلار بوده است .

پرفروش ترین خودروهای برقی سال 2019 – مقایسه میزان فروش نیسان لیف در سال 2019 و 2018

نیسان لیف بازار پرفراز و نشیبی تجربه کرد . فروش این مدل در نیمه‌ ی اول سال ۲۰۱۹، ۶۵۰ دستگاه کمتر از سال ۲۰۱۸ شده است ؛ اما پیش‌ بینی شده با به‌ بازار آمدن مدل جدید لیف که باتری بزرگ‌ تری نیز دارد ، فروش این خودرو دوباره افزایش پیدا خواهد کرد

پرفروش ترین خودروهای برقی سال 2019 – فروش خودروهای برقی آمریکا

همچنین ، از بین خودروهای برقی جدید بازار آمریکا ، می‌ توانیم به آئودی eTron و جگوار i-Pace اشاره کنیم . معمولا فروش آئودی در مقایسه با جگوار بهتر و بیشتر است و این در حالی است که کمتر از سه ماه از حضور این خودرو در بازار می‌ گذرد .

بیشتر بخوانید : پژو 301 ایرانی و امکانات جدید آن

پرفروش ترین خودروهای برقی سال 2019

پرفروش ترین خودروهای برقی سال 2019 – پرفروش‌ترین خودروهای الکتریکی بازار آمریکا جگوار i-Pace

به‌ عنوان خودرویی زیبا و اسپرت i-Pace توانست در نیمه‌ اول سال ۲۰۱۹ به فروش ۱,۳۰۹ دستگاه دست پیدا کند . این آمار فروش به‌نوعی در قلمرو تسلا به شمار می رود و برای خودرویی تازه‌ وارد آمار رضایت‌ بخشی می باشد . 

آئودی e-Tron

با وجود اینکه تنها سه ماه است که این کراس‌ اور لوکس آلمانی در بازار موجود است ، توانسته است فروش ۱,۸۳۵ دستگاهی را تجربه کند . اگر این آمار را با فروش جگوار مقایسه نمایید ، متوجه عملکرد بهتر آئودی در بازار می شوید ؛ زیرا که جگوار تنها ۶ ماه در بازار موجود است .

فولکس‌واگن E-Golf

فروش مدل برقی فولکس‌ واگن گلف امسال افزایش پیدا کرده است . در نیمه‌ ی اول سال ۲۰۱۹ ، فولکس‌ واگن موفق شد ۱,۸۹۳ دستگاه از این خودرو را به فروش برساند . در صورتی که فروش این مدل در نیمه‌ ی نخست سال ۲۰۱۸ ، تنها ۷۷۶ دستگاه بوده است . بیشترین فروش فولکس‌ واگن E-Golf مربوط به ماه مارس می باشد که در آن ، ۵۸۱ دستگاه از این خودرو فروخته شده است . در ژوئن، فروش این خودرو به ۳۶۶ دستگاه کاهش پیدا کرد . 

بی‌ ا‌م‌ و i3

فروش بی‌ ام و i3 در نیمه‌ ی اول سال ۲۰۱۹ ، برابر با ۲۲۰۷ دستگاه بود . ژوئن بهترین ماه برای بی‌ ام‌ و بود ؛ چون موفق شد ۴۷۳ دستگاه i3 به فروش برساند . فروش i3 در مقایسه با مدت مشابه در سال ۲۰۱۸ ، ۳,۵۰۴ دستگاه کاهش یافت . آمار فروش بی‌ ام‌ و i3 مربوط به هر دو مدل تمام‌ برقی و REx است . 

نیسان لیف

نیسان لیف یکی از قدیمی‌ ترین و باسابقه‌ ترین خودرو های برقی بازار می باشد . فروش این خودرو از آغاز سال ۲۰۱۹ تا نیمه‌ ی آن، ۶,۰۰۸ دستگاه بوده است که در مقایسه با نیمه اول سال ۲۰۱۸ ، ۶,۶۵۹ دستگاه کاهش پیدا کرده بود . همچنین ، مارس با فروش ۱,۳۱۴ دستگاه بهترین ماه برای نیسان لیف بوده است .

تسلا مدل S

تسلا مدل اس یکی از سریع‌ ترین خودرو های بازار می باشد . فروش تسلا مدل اس در ماه‌ های گذشته ، کمی کاهش پیدا کرده که دلیل اصلی آن را می توان حضور مدل شاسی‌ بلند تسلا ایکس و مدل ۳ دانست . فروش تسلا مدل اس در نیمه‌ ی اول سال ، ۷,۲۲۵ دستگاه بود . مارس با فروش ۲,۱۷۵ دستگاهی ، برای تسلا ماه خاطره‌ انگیزی بوده است . فروش تسلا مدل اس در مدت مشابه سال گذشته ، بیشتر از ۱۰ هزار دستگاه بود . 

شورولت بولت

شورولت بولت توانست در نیمه‌ ی اول سال ۲۰۱۹ ، فروش ۸,۲۸۱ دستگاه را انجام دهد . این در حالی بوده که تخفیف مالیاتی فدرال این خودرو از ۷,۵۰۰ دلار به ۳,۷۵۰ دلار کاهش پیدا کرد . لازم به ذکر است فروش این خودرو در مدت مشابه سال گذشته ، ۷,۸۵۸ دستگاه بود . 

تسلا مدل X

تسلا مدل ایکس با ورود به بازار قادر بود مدل سدان تسلا را از میدان خارج نماید و با فروش نه هزار دستگاه ، در رده‌ ی دوم این فهرست قرار گرفت . البته، فروش این مدل در نیمه‌ ی اول سال گذشته ، حدود ۹,۵۲۵ دستگاه بود .

تسلا مدل ۳

تسلا در نیمه‌ ی اول سال ۲۰۱۹ ، توانست ۶۷ هزار و ۶۵۰ دستگاه مدل ۳ را به مشتریان تحویل بدهد . این آمار برای سال گذشته نیز ۲۴ هزار و ۳۶۷ دستگاه بود و تنها در ژوئن ، تسلا توانست بیشتر از ۲۱ هزار دستگاه مدل ۳ را به فروش برساند .

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار