تبلیغات

بشقاب رژیمی + دستور تهیه

بشقاب رژیمی + دستور تهیهReviewed by اولی ها on Jul 18Rating: 4.5بشقاب رژیمی + دستور تهیهباشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه غذاهای رژیمی مطالبی را درباره دستور تهیه بشقاب رژیمی در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

بشقاب رژیمی

باشگاه خبرنگاران سایت تفریحی اولی ها سعی دارد در زمینه غذاهای رژیمی مطالبی را درباره دستور تهیه بشقاب رژیمی در اختیار شما قرار دهد . در این مقاله با ما همراه باشید .

تابه رژیمی را با ۱ قاشق روغن چرب نمایید و تکه های مرغ را به دلخواه (من از ران استفاده کردم) در تابه بچینید و روی آن نمک و فلفل سیاه و آبلیمو و زعفران اضافه کنید . سپس یک پیاز را از وسط نصف کرده که ته آن چیده نباشد به همراه ۱ لیوان آب بریزید و در تابه را ببندید تا یک رو سرخ شود می بینید که عطر خوبی دارد ! بعد تابه را برگردانید یا در تابه را باز نمایید و مرغ را آن رو کنید و مخلفات و سبزیجات مورد علاقته خود را بچینید و دوباره در تابه را ببندید تا بپزند.

حالا بشقاب رژیمی شما آمادست. می توانید در کنار برنج کته میل کنید.

نوش جان !

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار