تبلیغات

دو گوشی موبایل از سری Galaxy A سامسونگ به زودی معرفی می شوند

دو گوشی موبایل از سری Galaxy A سامسونگ به زودی معرفی می شوند

معرفی دو گوشی موبایل سامسونگ سری Galaxy A

روز گذشته با خبر شدیم که شرکت سامسونگ قصد دارد یک گوشی دیگر از سری گلکسی A که احتمالاً ادامه دهنده راه گوشی Galaxy A50 می باشد را معرفی کند . اطلاعات جدیدی که به دست آوردیم نشان می‌ دهد این شروع یک روند جدید در سامسونگ است و ما باید معرف محصولات بسیار بیشتری از شرکت کره‌ ای سامسونگ در این سری باشیم .

معرفی دو گوشی موبایل سامسونگ سری Galaxy A – نگرش جدید سامسونگ در سال 2019

سامسونگ در سال 2019 میلادی با تغییر نگرشی مثبت به بازار میان‌ رده ، خود را از آن سستی و رخوت در معرفی محصولات این گروه آزاد کرده و محصولاتی را در لیست گوشی‌ های خود قرار داده است که با توجه به مشخصات آن ها ، توانستند افراد بسیار زیادی را به فروشگاه‌ های این شرکت جذب کنند و به مردم را علاقه مند به خرید این محصولات کنند .

ولی همانطور که گفتیم چند گوشی اولیه که معرفی شده اند ، تنها محصولات سامسونگ نبودند و قرار بر این است که شرکت سامسونگ این روند معرفی را همچنان ادامه دهد . طی روز های گذشته آثاری از چندین و چند گوشی دیگر از این سری در پایگاه داده بنچمارک‌ ها و یا برای کسب مجوز های مختلف در موسسات صادر کننده آن ها دیده شده که تایید کننده این ادعا است .

معرفی دو گوشی موبایل سامسونگ سری Galaxy A – تنوع در محصولات جدید سامسونگ

به تازگی این دو گوشی جدید به تازگی در لیست گواهینامه‌ های صادر شده توسط موسسه Wi-Fi Alliance دیده شده‌ اند و نوید بخش آن هستند که شرکت گوشی های سامسونگ می‌ خواهد محصولات بسیار بیشتری از سری تازه وارد و جدید Galaxy A را در سبد محصولات خود ارائه کند .

شماره سریال این دو گوشی SM-A561F و SM-A562N است که مشخص است مربوط به دو محصول با ساختار جدای از یکدیگر می باشد و با توجه به عدم وجود شباهت با هیچ کدام از شماره سریال‌ های قبلی محصولات سامسونگ ، نمی‌توان شماره مدل آنها را به درستی حدس زد .

معرفی دو گوشی موبایل سامسونگ سری Galaxy A – سری دوم محصولات سامسونگ

برای جمع‌ بندی هم می توان گفت با این اوصاف شرکت سامسونگ تا به امروز حداقل 5 محصول جدید که به احتمال فراوان Galaxy A10e ، Galaxy A20e ، Galaxy A50e ، Galaxy A50s و Galaxy A60s باشند را در برنامه معرفی سری دوم محصولات خود داراست .

از طرف دیگر این شرکت می‌ تواند به زودی گوشی رده بالای Galaxy A90 را نیز معرفی کند که به نوعی از بهترین محصولات شرکت خواهد بود و می‌ تواند به قیمتی نزدیک به پرچمداران ، رنج قیمت این محصولات را از نزدیک به 100 دلار به بالای 400 دلار نیز گسترش دهد .

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار