تبلیغات

املت مدیترانه ای | طرز تهیه املت مدیترانه ای خوشمزه برا صبحانه

املت مدیترانه ای

طرز تهیه املت مدیترانه ای برای صبحانه، صبحانه خوشمزه برای یک نفر، املت مدیترانه ای با روغن زیتون و گوجه، طرز تهیه صبحانه املت فرنگی خوشمزه را در تاپ ناز مشاهده می کنید.

آموزش طرز تهیه املت مدیترانه ای ویژه صبحانه

املت مدیترانه ای به عنوان ناهار، عصرانه و یا صبحانه می توانید درست کنید و میل نمایید. املت مدیترانه ای خیلی سریع و در 10 دقیقه آماده می شود و برای سرو 1 نفر آموزش داده ایم.

مواد لازم املت مدیترانه ای گوجه فرنگی گیلاسی 4 تکه شده نصف پیمانه روغن زیتون 1 قاشق چای خوری پیازچه خرد شده 1 قاشق غذاخوری اورگانو (آویشن) مقداری پنیر فتا درشت خرد شده 2 قاشق غذاخوری زیتون سیاه خرد شده 1 قاشق غذاخوری تخم مرغ بزرگ 2 عدد نمک درشت یک هشتم قاشق چای خوری

املت مدیترانه ای

طرز تهیه املت مدیترانه ای

تابه را بر روی حرارت متوسط قرار دهید و روغن را درون آن بریزید تا گرم مشود.

سپس گوجه فرنگی، پیاز و ارگانو را درون آن بریزید و در حدود 1 دقیقه داخل تابه تفت دهید تا گوجه فرنگی ها نرم شوند و پخته شوند.

بعد آن را از روی حرارت بردارید و سپس پنیر و زیتون را به آن اضافه کنید.

در یک ظرف دیگر تخم مرغ و نمک را با هم مخلوط نمایید و هم بزنید تا کف کند.

1 قاشق چای خوری روغن زیتون یا کره به تابه اضافه کنید تا داغ شوند و سپس تخم مرغ ها را در تابه پهن کنید و پس از سفت شدن تخم مرغ مخلوط آماده شده گوجه و پنیر را لای تخم مرغ بریزید و املت را در ظرف مورد نظر سرو کنید.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار