تبلیغات

معنی اسم امراه – معنی امراه – اسم زیبایی پسرانه ترکی

آنچه در این مطلب خواهید خواند

امراه، یکی از نام های زیبای پسرانه ترکی است، که به معنی امپراطور و فرمانده می باشد. در ادامه شما عزیزان همراه می توانید معانی دیگر این اسم را مطالعه کنید.

معنی اسم امراه معنی اسم امراه، در زبان ترکی امپراطور ، فرمانده و کسی که ساز بزند و برقصد بیان شده است. امراه (به ترکی استانبولی: Emrah) خواننده، بازیگر و ترانه سرای مشهور کردتبار ترکیه است که در ۱ ژانویه سال ۱۹۷۱ میلادی برابر با ۱۳۵۰ شمسی در دیار بکر بدنیا آمد. امراه کوش (به ترکی استانبولی: Emrah Kuş) زاده ۱۳ اکتبر ۱۹۸۸ است. او کشتی گیر کشور ترکیه است. از افتخارات وی می توان به کسب مدال برنز کشتی فرنگی مسابقات قهرمانی کشتی جهان ۲۰۱۳ اشاره کرد. معنی امراه در لغت نامه دهخدا امرات. [ اَ ] (ع اِ) ج ِ مرت. دشتهای بی گیاه. (از منتهی الارب )(از اقرب الموارد) (آنندراج ). و رجوع به مرت شود. معنی امراه به فارسی مونث امرو، زن، نسائ و نسوه جمع موئ نث امرئ زن . جمع : نسائ نسوه نسوان . امراه المسلسله:یکی از بزرگترین سحابیهای آسمان است ریشه اسم امراه

نوع: پسرانه
ریشه اسم: ترکی
معنی: امپراطور ،فرمانده،کسی که ساز بزند و برقصد

فراوانی اسم امراه

فراوانی نام امراه در دسترس نمی باشد.

اسم های مشابه امراه

همراه، آمیار، امامه، حمراه، امداد، آرامه، امیره، آماده، امراق، آماره، امرداد، همراز

اگر نام مشابه دیگری میشناسید و یا معنی دیگری برای نام اسم امراه میدانید در بخش نظرات با دیگر علاقه مندان به این اسم به اشتراک بگذارید.

لطفا نظر خود در مورد این مطلب را با ستاره ها از یک تا ۵ مشخص کنید!!

مطالب مرتبط:

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار