تبلیغات

عمل جراحی زیبایی غنچه کردن لب چیست؟

یکی دیگر از عمل های زیبایی،عمل زیبایی غنچه کردن لب است. این عمل جراحی به تازگی در دنیا باب شده که مورد استقبال نیز قرار گرفته است.   ما در این مطلب به این عمل زیبایی می پردازیم.

عمل زیبایی غنچه کردن لب

عمل زیبایی غنچه کردن لب

به تازگی یک عمل زیبایی مد شده است که مربوط به غنچه شدن لب ها می باشد در این عمل زیبایی که بسیار هم طرفدار دارد. این عمل برای زیبای لب ها صورت می گیرد که در دنیا بسیار متداول شده است در ادامه جزئیات بیشتر و تصاویر عمل جراحی زیبایی غنچه کردن لب ها رامشاهده کنید.

عمل زیبایی غنچه کردن لب

عمل زیبایی غنچه کردن لب

در عمل غنچه کردن لبها مطابق شکل قسمت های علامت گذاری شده به طرف گوشه لب را بریده و کمی از بافت لب را خارج کرده و سپس قسمت بریده شده را بخیه می کنند و لب را بصورت غنچه در می آورند. طول درمان این عمل به ۲ تا ۳ ماه می رسد. عوارضی همچون ،ورم لبها،درد، کبودی و قرمزی را به همراه دارد .در بسیاری از موارد پزشکان از نخ بخیه جذب شونده استفاده می کنند تا نیازی به کشیدن بخیه نباشد.

ما در نماگرد این عمل های زیبایی را توصیه نمی کنیم و یشتر جنبه اطلاعات عمومی آن را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم. دوست دارم چهره ام نقاشی خداوند باشد نه کاردستی جراحان 

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیازی ثبت نشده است)

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار