تبلیغات

سریال ستایش 3 + خلاصه داستان و عکس بازیگران

1555264169 jazzaab net سریال ستایش 3 + خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال ستایش 3 + خلاصه داستان و عکس بازیگران

مجله فرهنگی جذاب، سریال ستایش مجموعه تلویزیونی پرطرفداری اسـت کـه تا کنون دو فصل ازآن پخش شده و درگیر حواشی بسیاری نیز بوده، از طولانی شدن زمان ساخت هر فصل آن تا فرار برخی بازیگران کلیدی بـه بيرون از کشور ودر نتیجه آمدن بازیگران جدید برای جایگزینی انها. در ادامه با بازیگران فصل جدید ستایش آشنا میشویم.

5cb372a9c2247 1555264169 jazzaab net سریال ستایش 3 + خلاصه داستان و عکس بازیگران

فصل سوم ستایش با دو فصل قبلی‌ آن متفاوت و دارای ساختاری جدید اسـت. این فصل از مجموعه افزون بر روایت داستان شخصیت‌هاي فصل اول و دوم بـه بازگویی روابط میان آن‌ها می پردازد. فصل سوم ستایش مجموعه‌اي اسـت کـه مطابق با زمانه خود پیش رفته ودر عین حال برای خانواده ارزش و اهمیت قائل اسـت. فصل ۱ و ۲ «ستایش» درسال‌هاي ۹۰ و ۹۲ از شبکه سه سیما پخش شد و فصل سوم آخرین فصل سریال اسـت.

ستایش 3 چه زمانی پخش می شود؟

قرار بود این سریال زمستان 97 روی آنتن برود اما بـه دلایلی پخش این سریال بـه سال 98 رسید، احتمال میرود ستایش 3 ماه مبارک رمضان یا بعد از عید فطر از شبکه سوم سیما پخش شود، اما همانطور هم کـه خودتان میدانید نمی‌توان پیشبینی درستی از ساز و کار شبکه هاي داخلی داشت، بـه محض دریافت خبر هـای جدید در خصوص پخش ستایش 3 این مطلب بروز رسانی میشود.

بازیگران سریال ستایش 3 چه کسانی هستند؟

در فصل سوم علاوه بر بازیگران دو فصل گذشته تعدادی بازیگر جدید هم بـه پروژه اضافه شده اند کـه از میان انها می‌توانیم آقای فرهاد جم را معرفی کنیم. تعدادی بازیگر هم مثل آقای: رامسین کبریتی و خانم حدیث میرامینی از سریال حذف شده اند کـه هنرپیشه هاي جدید نقش جای گزین را بازی میکنند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار