تبلیغات

دستگیری شکارچیان غیرمجاز در تهران

دستگیری شکارچیان غیرمجاز در تهران

۸۴۹۷۴۱

۲۲۷۸ بازدید

خبرگزاری ایسنا: رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری دو شکارچی غیرمجاز در تهران خبر داد که با شکار حیوانات وحشی، اقدام به فروش گوشت آن‌ها می‌کردند.

 سردار علی ذوالقدری افزود: در تحقیقات انجام شده درباره فعالیت یکی از مجرمان سابقه‌دار در زمینه شکار غیرمجاز حیوانات وحشی، تیم ویژه‌ای از مأموران پلیس امنیت عمومی پایتخت، طی اقدامات ویژه پلیسی اطمینان یافتند که متهم با شکار غیرمجاز حیوانات وحشی و بعضا کمیاب در حیات وحش، اقدام به فروش گوشت و … آن‌ها به قیمت های بسیار بالا به مشتریان خاص می‌کند.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت در ادامه گفت: طی هماهنگی با مرجع قضائی، مأموران پلیس امنیت عمومی پایتخت در بامداد سیزدهمین روز نوروز امسال با ورود به مخفیگاه این متهم در منطقه شهران، وی را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش علاوه بر کشف سلاح‌های غیرمجاز، مهمات مربوطه ، دستگاه سیار POZZ ، مقادیری از گوشت‌های بسته بندی شده را نیز کشف کردند.

وی افزود: با دستگیری متهم و اعتراف صریح وی به انجام شکار غیرمجاز به همراه یکی از دوستانش، مأموران با شناسایی محل سکونتش در منطقه جنت آباد، وی را نیز روز گذشته دستگیر کردند. از مخفیگاه متهم نیز سلاح غیرمجاز مورد استفاده در شکار، انواع فشنگ‌های جنگی و ساچمه‌زنی مورد استفاده در شکار را کشف کردند.

 ذوالقدری در پایان اظهارکرد: با توجه به کشفیات به دست آمده از مخفیگاه متهمان در خصوص گوشت و دیگر بقایای متعلق به حیوانات وحشی شکار شده هماهنگی لازم با سازمان حفاظت از محیط زیست در این خصوص انجام شد و متهمان برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار داده شدند.

Powered by WPeMatico

دستگیری شکارچیان غیرمجاز در تهران

Rate this post به اشتراک بگذارید...

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار