تبلیغات

فرناندو سانتوس: پرتغال لایق پیروزی برابر اوکراین بود

فرناندو سانتوس: پرتغال لایق پیروزی برابر اوکراین بودbia2tafrih.ir/wp-content/uploads/2019/03/bia2tafrih.com_2019-03-23_08-32-50.jpg”/>

۸۴۴۹۸۳

۸۶۷ بازدید

ورزش سه: فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال، از عملکرد تیمش در دیدار مقابل اوکراین رضایت دارد.

bia2tafrih.ir/wp-content/uploads/2019/03/bia2tafrih.com_2019-03-23_08-32-50.jpg” alt=”فرناندو سانتوس: پرتغال لایق پیروزی برابر اوکراین بود” width=”550″ height=”347″ align=””/>

مدافع عنوان قهرمانی یورو در اولین دیدار مرحله مقدماتی رقابت های ۲۰۲۰، در لیسبون نتوانست به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل مقابل اوکراین دست یابد اما فرناندو سانتوس معتقد است آنها ناامید نشده و تلاش می کنند در بازی های بعدی پیروز شوند.

فرناندو سانتوس گفت: “عملکرد تیم ملی پرتغال خوب بود اما ما گرچه سزاوار برنده شدن بودیم اما پیروز نشدیم. بازیکنان تلاش زیادی کردند موقعیت ایجاد کنند، اما نتوانستیم دروازه اوکراین را باز کنیم.

این نتیجه منجر به هیچ مشکلی نخواهد شد و حتی به ما قدرت بیشتری برای بازی با صربستان می دهد. بازیکنان استراحت کرده و در مسابقه بعدی با آرامش بازی خواهند کرد تا ما بتوانیم پیروز شویم.

به طور کلی عملکرد تیم خوب بود. ما پیروز نشدیم، بنابراین هرگز نمی توانید بگوئید که همه چیز خوب بوده است، اما ما دقایقی در این دیدار عملکرد مناسبی داشتیم. نتوانستیم از موقعیت هایی که ایجاد کردیم بهره گیریم، نتیجه ناعادلانه بود و تساوی ما را راضی نمی کند، اما ما باید در بازی های بعدی پیروز شویم.”

اخبار ورزشی

Powered by WPeMatico

فرناندو سانتوس: پرتغال لایق پیروزی برابر اوکراین بود

Rate this post به اشتراک بگذارید...

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار