تبلیغات

انتشار عکس های برهنه خبرنگار زن توسط نامزد سابقش + عکس

عکس های برهنه خبرنگار زن توسط نامزد سابقش در سایت پورن انتشار یافت .

عکس لخت خبرنگار زن در سایت پورن

فیونا هارپر

انتقام یا اشتباه مسئله این است شاید این جمله تنها جمله ای باشد که در وصف این حادثه میتوان گفت و شاید دقیق نتوان فهمید که چرا آبروی خبرنگار زن به باد رفت .

عکس لخت خبرنگار زن که توسط نامزد سابقش که از عکاسان همکار وی بوده است و در لحظات خصوصیشان شکار شده بود توسط این مرد در یک سایت پورن منتشر شد تا آبروی خبرنگار زن برود .

فیونا هارپر 54 ساله یک سال و نیم پیش زمانی که نامزدی خود با نامزد سابقش را به هم میزد فکرش را هم نمیکرد که عکس های برهنه اش توسط نامزد سابقش منتشر گردد .

فیونا که اهل کارولینا می باشد مدتی بعد از جدایی از نامزدش متوجه انتشار عکس های برهنه اش شد که در سایت های آنلاین در حال انتشار بود .

فیونا میگوید : من تسلیم شدم وحشت زده بودم من فکر میکردم او این عکس ها را فقط برای استفای شخصی خودش میخواهد .

نامزد سابق فیونا یک عکاس حرفه ای است که صدها عکس از وی گرفته بوده است زیرا که همکار این زن در جزیره دورافتاده فیجی بوده است که این عکس ها شامل عکس های برهنه وی نیز  بوده است .

خبرنگار زن در هنگام جدایی از نامزدش به او گفته بوده که نباید این عکس ها را جایی منتشر کند هر جایی که توسط عده ای دیده شود اما او بعد از سه هفته عکس های برهنه خود را در یک سایت پورن مشاهده کرده است .

انتشار عکس لخت خبرنگار زن در سایت پورن

خبرنگار زن

این سایت پورن انجمنی برای انتشار عکس های برهنه افراد توسط خودشان و دوست یابی و … است که بیشتر برای روابط جنسی در این مکان عکس ها را منتشر میکنند .

نامزد این زن گفته که این سایت محافظت شده می باشد و به همین دلیل عکس ها را آنجا انتشار داده است اما این سایت 60 هزار کاربر دارد که به عکس ها دسترسی داشته اند .

این مرد پس از اعتراض فیونا به سرعت عکس ها را از روی سایت پورن برداشت اگر چه هنوز خانم هارپر به شدت عصبانی است .

خانم هارپر تصمیم گرفته است تا در این مورد از نامزد سابقش شکایت نکند اما با انتشار این مطلب در رسانه ها قصد دارد تا به زنان هشدار دهد و تجربه خود را در اختیار آنان قرار دهد .

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار