تبلیغات

ضایع شدن مسیح علی نژاد در دانشگاه آمریکا با سوالات دانشجو + فیلم

مسیح علی نژاد در دانشگاهی در آمریکا با سوالات یک دانشجوی ایرانی ضایع شد .

بدون شک یکی از نوچه های غربی ها که تمام تلاش خود را با پول هنگفتی که از دولت های آنها میگیرد بسته تا ایران و مردم ایران را نابود کند مسیح علی نژاد می باشد .

مسیح علی نژاد این روزها آنقدر سوتی داده و آنقدر کارهای اشتباه کرده که تمام مردم ایران از هویت اصلی وی مطلع شده اند و از نیتش برای نابودی ایران باخبرند زیرا که همین اخیرا با سرکرده کسانی که ادعای جنگ علیه ایران و جزو نفرات اول برای تحریم و تهدید ایران بوده ملاقات کرده و چاپلوسی وی را کرده است .

دیدار مسیح علی نژاد و مایک پمپئو دشمن سرسخت ایران که بارها و بارها ایران و ایرانیان را تهدید به حمله نظامی هم کرده است کاملا از ذات این زن پرده برمیدارد .

مسیح علی نژاد در دانشگاه آمریکا در حالی که در خیال خام خود منتظر کوباندن ایران همانند همیشه و نبود هیچ مخالفتی بود با چند سوال یک دانشجوی ایرانی رو به رو شد که ضایع شدن خودش را دید .

فیلم منتشر شده از ضایع شدن مسیح علی نژاد در دانشگاه آمریکا واضح از ذات دوروی این زن رونمایی میکند در حدی که وی انتشار عکس مربوط به تجاوز به پسران شوشتر را تکذیب میکند در حالیکه تمام مردم ایران آن را دیده اند .

جالب آنجا که وی در صحبت هایش اعلام میکند که اگر در ایران رفراندوم برگزار شود و تمام مردم ایران به حجاب رای بدهند او در دفاع از یک زن هم به دشمنی با حجاب میپردازد زیرا که از قوانین اصلی نظام اسلامی است و وی با بی حجاب کردن زنان به راحتی میتواند نظام را از پای بیاندازد که همین حرف نشان دهنده آن است که مشکل مسیح علی نژاد حجاب و آزادی و … نیست بلکه وی به دستور صاحبانش و برای پول بیشتر وظیفه دارد تا نظام انقلاب اسلامی را نابود کند حتی اگر مردم آن را بخواهند و اصلا نظر مردم برای وی مهم نیست .

کنفرانسی که از آن صحبت می‌کنیم در شهر سکرامنتو در ایالت کالیفرنیای آمریکا برگزار شد و علینژاد می‌خواست به عنوان یک سخنران در یکی از سالن‌های دانشگاه «Sac State» از زندگی و کتابی که به تازگی نوشته است، بگوید. او طبق معمول مشغول سیاه‌نمایی از ایران بود که به یکباره غافلگیر شد. در ادامه دستپاچگی علینژاد مقابل پرسش‌های این دانشجو را مشاهده می‌کنید.

در زیر فیلم سوالات دانشجو از مسیح علی نژاد و همچنین صحبت های این دانشجوی ایرانی در مورد مسیح علی نژاد را مشاهده میفرمایید .

جهت دانلود کلیپ سوال دانشجو از مسیح علی نژاد در دانشگاه آمریکا بر روی عکس زیر کلیک کنید :

دانلود کلیپ جدید و فیلم جدید

جهت دانلود کلیپ صحبت های دانشجوی ایرانی در مورد مسیح علی نژاد بر روی عکس زیر کلیک کنید :

دانلود کلیپ جدید و فیلم جدید

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار