تبلیغات

تعبیر خواب خشک شدن آب دریا + تعبیر خواب خشک شدن دریاچه و رودخانه

در این پست از مجموعه تعبیر خواب نماگرد قصد داریم شما را با تعبیر خواب خشک شدن آب دریا آشنا سازیم. و مطالبی را از منابع معتبر ایرانی و غیر ایرانی برای شما عزیزان آماده کرده ایم. اگر برای مطالعه تعبیر خواب خشک شدن آب دریا تمایل دارید با ما همراه باشید. تعبیر خواب خشک شدن آب دریا + تعبیر خواب خشک شدن دریاچه و رودخانه

تعبیر خواب خشک شدن آب دریا + تعبیر خواب خشک شدن دریاچه و رودخانه

تعبیر خواب خشک شدن آب دریا

منوچهر مطیعی تهرانی می گوید:

منوچهر مطیعی تهرانی در تفاسیری که برای دریا بیان کرده است می‌گوید تمامی کسانی که ما نسبت به آن‌ها ضعف شدید از خود نشان می‌دهیم در خواب‌ به صورت پدیده‌های عظیم جلوه گر می‌شوند مانند دریا، آسمان، توفان، رعد و برق و یا شیر و پلنگ. در گذشته پادشاه بیشترین قدرت را در میان مردم داشته و بنابراین تعبیر دیدن دریا را معرین کهن پادشاه بیان کرده‌اند. امروزه با نبود پادشاه و تغییر در وضعیت زندگی و حکومتی مردم این قدرت می‌تواند دست حتی یک مدیر کل و یا فردی که ما از آن هراس داریم باشد. در نتیجه روبرو شدن با پدیده‌هایی مانند دریا برخورد با فردی است که نسبت به ما از قدرت بیشتری برخوردار است.

جابر مغربی می‌گوید:

اگر آب دریا کم شد دلیل که لشگر پادشاه هلاک شود اگر بخواهیم به طور عامیانه معنای سخن جابر مغربی را درک کنیم به این صورت است که هلاک شدن لشگر پادشاه در واقع تضعیف شدن تسلط و قدرت فردی است که نسبت به آن بیننده خواب در موضع ضعف قرار دارد.

تعبیر خواب خشک شدن آب دریا + تعبیر خواب خشک شدن دریاچه و رودخانه

تعبیر خواب خشک شدن آب دریا + تعبیر خواب خشک شدن دریاچه و رودخانه

تعبیر خواب خشک شدن دریاچه و رودخانه

محمد ابن سیرین می گوید:

هر گونه رودخانه یا دریاچه ای که در رویای شما شروع به خشک شدن میکند بخشی آرزوهای زیبا و دوست داشتنی شماست که به هدر می رود و یا دیگر به آن ها نخواهید رسید در بیشتر موارد میتوان بطور قاطع، یاس و نومیدی، شکست دلتنگی گریه، بر باد رفتن اهداف یا آرزوها ، تحمل غصه و رنج های زیاد ، و بی حوصلگی و یا بی میل را تعبیر خواب خشک شدن آب دریاچه دانست.

آنلی بیتون می‌گوید:

دیدن زمینی که در اثر خشک شدن دریا حاصل شده است، نشانه آن است که راه‌هایی برای رسیدن به کامیابی و شادمانی جلوی پای شما نمایان خواهد شد.

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

گرد آوری و تنظیم : نماگرد

مطالب متنوع دیگر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (امتیازی ثبت نشده است)
Loading...

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار