تبلیغات

فیلم شادی سربازان نوازنده یگان رزم نواز سپاه و واکنش سردار کمالی

واکنش سردار کمالی به فیلم شادی سربازان نوازنده سپاه

سردار موسی کمالی شادی سربازان نوازنده

سردار موسی کمالی

یکی از فیلم هایی که در روزهای اخیر سوژه رسانه های فضای مجازی شده و مورد توجه قرار گرفته است فیلم شادی سربازان یگان رزم نواز سپاه بوده است .

این سربازان که در حال نواختن یک موسیقی هستند با حرکات بدن و رفتارهای شادمانه خود که در فیلمی ضبظ و در رسانه ها منتشر شده است سوژه شده اند .

فیلم شادی سربازان نوازنده سپاه را در زیر مشاهده میفرمایید :

دانلود کلیپ

واکنش ها به این فیلم جالب توجه تر از خود فیلم بوده و با اینکه عده ای در تفکر تنبیه سربازان بودند با واکنش بسیار زیبای سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح رو به رو شدند .

سردار موسی کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح درباره این کلیپ در صفحه اجتماعی خود نوشت: ان‌شاءالله سربازان وطن همیشه شاد، دلخوش و سرزنده باشند. عده‌ای گلایه‌مند هستند و خودشان دست در دست دشمن باعث نفاق بین یگان‌ها هستند.

رقص سربازان نوازنده سپاه

واکنش سردار موسی کمالی

پایکوبی سربازان نوازنده سپاه

واکنش سردار موسی کمالی به شادی سربازان

رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه این متن نوشته است: یک کلیپ ساده شادی از سربازان که حتما در هر جایی صورت می‌گیرد، اما فیلمش پخش نمی‌شود. فکر کنید جوان خودتان است! حق شادی ندارد؟ دشمن‌ شادکن نباشیم.

شادی سربازان نوازنده سردار موسی کمالی

واکنش سردار کمالی شادی سربازان نوازنده

یکی از سربازان حاضر در فیلم نیز با انتشار تصویری از مکاتبه خود با سردار کمالی که در آن سردار حل هر گونه مشکل برای پادگان و سربازان درون فیلم را بر عهده گرفته است را منتشر کرده است .

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار