تبلیغات

قتل محمودرضا خاوری متهم اختلاس 3000 میلیاردی در کانادا شایعه یا واقعیت

قتل محمودرضا خاوری در کانادا

محمودرضا خاوری قتل و ترور

مرگ محمود رضا خاوری

شاید برای ایرانیان یکی از نام هایی که آغازگر جنجال های اختلاس های بزرگ بود نام محمودرضا خاوری متهم اختلاس 3 هزار میلیاردی در ایران باشد .

محمود رضا خاوری که در همان روزهای رو شدن اختلاس سه هزار میلیاردی از ایران به کانادا گریخته بود و با پول مردم ایران به عیش و نوش میپرداخت در اخبار برخی رسانه ها به قتل رسیده است .

قتل محمودرضا خاوری چندین بار در کانال های تلگرامی و صفحات اینستاگرامی منتشر شده است که همانطور که انتظار میرفت در این مکان ها نباید به دنبال خبر راست گشت .

این بار خبر مرگ محمود رضا خاوری دوباره در این رسانه ها در حال دست به دست شدن است و دوباره فوت محمودرضا خاوری سوژه شایعات شده است .

محمود رضا خاوری مرگ

محمود رضا خاوری

در این خبر کانال های تلگرامی آمده است : 

محمود رضا خاوری متهم اختلاس سه هزار میلیاردی شامگاه دیروز توسط افراد ناشناس بقتل رسید؟!

محمود رضا خاوری متولد ۱۳۳۱صادره از خرم آباد و دارای تبعیت دوگانه ایران و کانادا است. وی تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه تهران تا مقطع لیسانس در رشته حقوق و تا مقطع فوق لیسانس حقوق در دانشگاه شهید بهشتی به پایان رساند.

پلیس کانادا اعلام کرد جسد وی را شامگاه دیروز حوالی منزل شخصی وی در سان کرست از منطقه بردیل پت شناسایی نموده. این درحالیست که پلیس ایالتی کانادا ضمن شدیدترین تدابیر امنیتی از ورود خبرنگاران برای تهیه گزارش ممانعت بعمل آورده و هرگونه توضیحات دیگری درمورد چگونگی حادثه قتل اعلام ننموده است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار