تبلیغات

فوت دلخراش بیژن کوشکی بازیکن استقلالی + عکس

فوت دلخراش بیژن کوشکی بازیکن استقلالی + عکس

فوت بیژن کوشکی بازیکن اسبق تیم استقلال در اثر سانحه تصادف

سایت بیا تو تفریح : بیژن کوشکی مدافع اسبق استقلال در سن ۳۹ سالگی و در اثر سانحه تصادف رانندگی در گذشت. ماجرای این اتفاق تلخ از این قرار است که بیژن کوشکی که با یک دستگاه پژو پارس از پلدختر به سمت خرم آباد در حرکت بود در پیچ ملاوی با یک دستگاه کامیون که در جهت مخالف در حرکت بود برخورد کرد.ستاره سابق استقلال در این حادثه در دم جان باخت.

بیژن کوشکی ، مدافع استقلال ، تصادف رانندگی بیژن کوشکی ، مدافع استقلال ، تصادف رانندگی

تکذیب شایعه فوت بیژن کوشکی

علیرغم خبرهای منتشر شده در فضاهای مجازی، مرگ بیژن کوشکی مدافع سابق استقلال صحت ندارد.

به گزارش “ورزش سه”، دقایقی است که در فضای مجازی خبری مبنی بر فوت بیژن کوشکی مدافع سابق استقلال تهران منتشر و دست به دست می شود و این در حالی است که این خبر به هیچ وجه صحت ندارد.

امید روانخواه دوست صمیمی کوشکی و بازیکن سابق استقلال در گفتگو با “ورزش سه” با تکذیب تمام شایعات شکل گرفته گفت :« ۱۰ دقیقه قبل با خانم بیژن کوشکی صحبت کردم. همسر بیژن گفت که او برای خرید به تازگی خانه را ترک کرده و مشکلی وجود ندارد.»

منتشر شده در: بیا تو تفریح

فوت دلخراش بیژن کوشکی بازیکن استقلالی + عکس

Rate this post به اشتراک بگذارید...

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار