تبلیغات

طرز تهیه “پنکیک سیب” خوشمزه در خانه

پنکیک سیب

برای تهیه کردن “پنکیک سیب” به دارچین، ارد ذرت و دیگر مواد نیاز دارید و می توانید یک پنکیک بسیار خوشمزه در منزل درست کنید.

 مواد لازم برای پنکیک سیب

آرد ذرت 1 قاشق غذاخوری / شکر 115 گرم / دارچین 1/3 قاش جای خوری / آب سیب 1 فنجان / جوز 1/3 قاشق چای خوری / کره 2 قاشق غذاخوری / آبلیمو 1 قاشق غذاخوری / آرد پنکیک 2 فنجان / آب سیب 1.5 فنجان / سیب 1 عدد خرد شده

پنکیک سیب

طرز تهیه پنکیک سیب

درون یک تابه کوچک ارد ذرت، شکر، دارچین و جوز را با هم مخلوط کنید و سپس آب سیب را هم اضافه کنید و هم بزنید تا مواد یک دست شوند و به مدت 5 دقیقه بر روی حرارت متوسط بپزید تا مواد غلیظ شوند.

حرارت کم کنید و بگذارید در حالی که هم می زنید به مدت 2 دقیقه خیلی آرام بجوشد و با آبلیمو و کره مخلوط کنید تا کره ذوب شود.

در یک کاسه بزرگ دارچین و خیمیر پنکیک را با هم مخلوط کنید و آب سیب را هم اضافه کنید و هم بزنید تا فقط مرطوب شوند.

سیب ها را هم درون خیمر بریزید. خمیرها را به صورت دسته دسته داخل قالب چرب شده که داغ است به اندازه های یک چهارم فنجان قرار دهید و بر روی حرارت بگذارید و دو طرف پنکیک را تفت دهید تا رنگ ان طلایی شود و برشته شود. پنکیک ها را با شربت سیب سرو کنید.

پنکیک سیب

» همچنین بخوانید :

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار