تبلیغات

بیوگرافی داوود رجبی بازیکن سپاهان + تصاویر جدید او

بیوگرافی داوود رجبی بازیکن سپاهان + تصاویر جدید او دردسته : بیوگرافی زهره کریمی۱۳۹۷/۰۷/۲۹ 382 بازدید

بیوگرافی داوود رجبی بازیکن سپاهان + تصاویر جدید او در اینستاگرام

در این قسمت از سایت نماگرد بیوگرافی داوود رجبی بازیکن فوتبال اهل ایران که در تیم سپاهان بازی می کند را به همراه تصاویری از او در اختیار شما همراهان همیشگی قرار دهیم.

بیوگرافی داوود رجبی بازیکن سپاهان + تصاویر جدید او

بیوگرافی داوود رجبی بازیکن سپاهان + تصاویر جدید او

داوود رجبی بازیکن ۱۹ ساله در پست دفاع برای  تیم سپاهان توپ می زند. از بازیکنان چپ پای تیم محسوب می شود.

همچنین بخوانید: بیوگرافی فردین نجفی بازیکن استقلال و تصاویر او

گفت و گویی کوتاه با داوود رجبی

این قابلیت را در خود می‌بینم که در تیم ملی بازی کنم. البته همه چیز هم تیم ملی نیست و در همین سپاهان هم خیلی راضی هستم، اما به هر حال هر بازیکنی دوست دارد در تیم ملی کشورش بازی کند. مسلماً از این به بعد پشتکارم بیشتر خواهد شد تا به تیم ملی جوانان دعوت شوم.

او گفت: در لیگ برتر امسال سپاهان چهارم شد چون یک سری مشکلات داشتیم و در کل سطح لیگ متوسط بود. جا دارد از تمام مربیانی که برایم زحمت کشیدند تشکر کنم. البته هنوز با آن جایگاه مطلوب فاصله دارم، اما تا همین جا هم که پیش آمده ام به دلیل زحمات مربیانم بوده است.

بیوگرافی داوود رجبی بازیکن سپاهان + تصاویر جدید او

بیوگرافی داوود رجبی بازیکن سپاهان + تصاویر جدید او

منبع: خبرگزاری ایسنا

گردآوری: سایت تفریحی نماگرد

بیوگرافی داوود رجبی بازیکن سپاهان + تصاویر جدید اولطفا نظر خود در مورد این مطلب را با ستاره ها از یک تا ۵ مشخص کنید!!   برچسب ها افتخارات داوود رجبی , بیوگرافی , بیوگرافی داوود رجبی , بیوگرافی ورزشکاران , تصاویر داوود رجبی , داوود رجبی , داوود رجبی اینستاگرام , داوود رجبی بازیکن سپاهان , داوود رجبی سپاهان , داوود رجبی و همسرش , زندگینامه , زندگینامه داوود رجبی , زندگینامه ورزشکاران , عکس های داوود رجبی , مصاحبه با داوود رجبی

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار