تبلیغات

علت مسمومیت ۱۳ دانشجو در بجنورد

علت مسمومیت ۱۳ دانشجو در بجنورد

۷۸۶۳۷۶

۱۱۵۱ بازدید

خبرگزاری مهر: معاون دانشجویی دانشگاه کوثر بجنورد گفت: علت مسمومیت ۱۳ دانشجوی دانشگاه کوثر بجنورد در دست بررسی است.

رمضانعلی نادری مایوان با اشاره به مسمومیت ۱۳ دانشجوی دانشگاه بجنورد، اظهار کرد: در پی بروز بیماری با علایم درد شکمی در تعدادی از دانشجویان دانشگاه کوثر، دانشجویان سریعا به مراکز درمانی منتقل و پس از معاینه سرپایی از بیمارستان مرخص شده و شب را در خوابگاه سپری کردند.

نادری با بیان اینکه اکنون حال عمومی این دانشجویان رضایتبخش است، افزود:با توجه به نمونه برداری و آزمایش های انجام شده از سوی کارشناسان شبکه بهداشت بجنورد و تصریح پزشکان بیمارستان، این علائم مربوط به مسمومیت آب و غذایی نبوده و علت وقوع آن از سوی کارشناسان در دست بررسی است.

وی تصریح کرد: در تامین غذای دانشجویان و کارکنان این دانشگاه همانند روال گذشته تلاش می شود مواد اولیه با بهترین کیفیت ممکن تهیه و در محیطی کاملا بهداشتی طبخ شود ضمن این که کارکنان آشپزخانه و سلف سرویس دانشگاه همگی کارت تاییدیه سلامت از مرکز بهداشت را دارا هستند و آزمایش های ادواری سلامت و دوره های حرفه ای مرتبط را گذرانده اند.

با اشاره به این که خوشبختانه مشکل حادی برای دانشجویان رخ نداده و حال عمومی مراجعان به مرکز درمانی مساعد است و تمام آنان پس از درمان سرپایی مرخص شده اند، ادامه داد: با پیگیری از متولیان حوزه بهداشت و درمان شهرستان و استان تلاش می کنیم در اسرع وقت علت اصلی رخداد این امر شناسایی دقیق شود تا از بروز موارد مشابه احتمالی جلوگیری شود.

منتشر شده در: بیا تو تفریح

علت مسمومیت ۱۳ دانشجو در بجنورد

Rate this post به اشتراک بگذارید...

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار