تبلیغات

تعبیر خواب رنگین کمان – معنی دیدن رنگین کمان در خواب چیست؟

تعبیر خواب رنگین کمان – معنی دیدن رنگین کمان در خواب چیست؟ دردسته : تعبیر خواب Neda eivazi۱۳۹۷/۰۷/۲۳ 232 بازدید

تعبیر خواب رنگین کمان چیست؟ تعبیر خواب رنگین کمان - معنی دیدن رنگین کمان در خواب چیست؟

تعبیر خواب رنگین کمان – معنی دیدن رنگین کمان در خواب چیست؟

تعبیر خواب رنگین کمان چیست؟ در فرهنگ غربی رنگین کمان نماد غرور و همجنس گراست و دیدن رنگین کمان در خواب بیانگر امید، موفقیت و خوش شانسی به شکل پول یا شهرت است. رنگین کمان به عنوان پلی بین خود زمینی تان و خود روحی تان است به لذت و شادی در رابطه تان اشاره دارد. در ادامه با ما همراه باشید.

تعبیر خواب رنگین کمان

لوک اویتنهاو می گوید :

رنگین کمان : کارها و پروژه های خوبی در پیش روی شماست

آنلی بیتون می گوید:

دیدن رنگین کمان در خواب ، نشانه روبرو شدن با اتفاقات غیر عادی است . امور زندگی ظاهری امیدوار کننده به خود خواهند گرفت .

اگر فردی عاشق رنگین کمان به خواب ببیند ، نشانه آن است که پیمان ازدواج او با شادمانی بسیاری همراه خواهد بود .

لیلا برایت مى‌گوید:

دیدن رنگین کمان در خواب، بیانگر داشتن روزهاى خوب است.

معبرین غربی گویند:

دیدن رنگین کمان در هر زمانی چه در بیداری و چه در خواب همواره نشانه پدیده‌های شگفت انگیز و جالب بوده است و تعبیر آن در خواب نیز به همین معانی است. رنگین کمان نماد امیدواری، خوشبختی و آینده‌ روشن است. رنگین کمان به مانند پلی است که مکانی را به مکان دیگر متصل می‌کند و نشان دهنده یک نقطه عطف در زندگی فرد بیننده خواب است جایی که بیننده خواب خود را در آنجا با موفقیت فراوان یافت می‌کند.

مطالب مرتبط: تعبیر خواب باران + تعبیر خواب بارش باران و خیس شدن زیر باران

تعبیر خواب رنگین کمان بالای درختان

آنلی بیتون می گوید:

اگر خواب ببینید رنگین کمان پلی بر درختان سر سبز زده است، نشانه آن است که در امور زندگی به توفیقی بی حد و مرز دست خواهید یافت.

معبرین غربی می گویند:

اگر در خواب خود دیدید که رنگین کمان بالای درختان بود و رنگ‌های کمان با درختان در تماس بودند این خواب نشانه‌های بسیار مثبتی در خود دارد.

تعبیر خواب رنگین کمان به رنگ های مختلف

ابن سیرین می‌گوید:

اگر ببینی رنگین کمان زرد می‌باشد، یـعـنـی مردم آن سرزمین دچار بیماری می‌شوند، اگر سبز باشد، تعبیرش فراخی و گستردگی نعمت است، اگر قرمز باشد، تعبیرش بر خلاف رنگ سبز می‌باشد تعبیر خواب رنگین کمان - معنی دیدن رنگین کمان در خواب چیست؟

تعبیر خواب رنگین کمان – معنی دیدن رنگین کمان در خواب چیست؟

تعبیر خواب رنگین کمان بالای رودخانه

معبرین غربی می گویند:

اگر شما بالای سر یک رودخانه رنگین کمان دیدید به این معنی است که جاده دراز و راه طولانی در آینده نزدیک مشاهده خواهید کرد که سفر کردن در آن چندان جالب نبوده ولی نتیجه آن موفقیت آمیز است

مطالب مرتبط: تعیبر خواب ابر ، دیدن ابر در آسمان چه معنا و مفهومی دارد؟

تعبیر خواب رنگین کمان در شب

ابراهیم کرمانی می گوید:

دیدن رنگین کمان در شب ، نشانه روبرو شدن با اتفاقات غیر عادی است . امور زندگی ظاهری امیدوار کننده به خود خواهند گرفت .

معبران می گویند:

اگر رنگین کمان در شب بود و رنگی نداشت یعنی سفید بود پیامی از عشقتان دریافت خواهی کرد اگر با رنگ سیاه بود و با دیدنش احساس کردی میترسی در خواست کمک از شما میکند ،اگر نگاه میکردی و بی تفاوت بودی حس بلاتکلیف بودن داری اگر نورش چشمتان را اذیت کرد و یا اشک از چشمتان جاری شد کمی اذیت خواهی شد اگر همسرت برای تاو چنین خوابی دیده باشد دلخوری و کدورت شکل میگیرد اگر رنگین کمانی که در آسمان شب ظاهر شده بود بصورت نیم دایره نبود و دایره ی کامل بود دلخوری و کدورت شکل میگیرد

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

  برچسب ها تعبير خواب ديدن رنگين كمان , تعبير خواب رنگين کمان , تعبير ديدن رنگين كمان در خواب , تعبیر خواب , تعبیر خواب آنلاین , تعبیر خواب ابن سیرین , تعبیر خواب امام جعفر صادق , تعبیر خواب امامان , تعبیر خواب انبیا , تعبیر خواب باران و رنگین کمان , تعبیر خواب جامع , تعبیر خواب حضرت یوسف , تعبیر خواب رنگین کمان , تعبیر خواب رنگین کمان امام جعفر صادق , تعبیر خواب رنگین کمان چیست , تعبیر خواب رنگین کمان در روز , تعبیر خواب رنگین کمان در شب , تعبیر خواب رنگین کمان دیدن , تعبیر خواب قرآن , تعبیر خواب قوس و قزح , تعبیر خواب واقعی

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار