تبلیغات

پیاده روی در فصل پاییز چه فوایدی دارد و چرا باید در فصل پاییز پیاده روی کرد؟

پیاده روی در فصل پاییز

یکی از بهترین و اسان ترین ورزش ها که می توانید در فصل پاییز انجام دهید و حسابی کالری بسوزانید، پیاده روی در فصل پاییز است.

اما پیاده روی در فصل پاییز چه فوایدی دارد؟ کالری سوزی بیشتر بدن به دلیل سرد شدن هوا

وقتی در هوای سرد قرار میگیریم بدن کالری بیشتری می سوزاند. هوای خنک پاییز باعث می شود که پیاده روی خیلی اثربخش تر شود. در فصل پاییز طبیعت زیبایی خاصی دارد و می توان بیشتر از یباده روی پارک ها و یا فضاهای سبز لذت برد. تحقیقات مختلف نشان می دهد که پیاده روی برای کم کردن چربی های بدن از دویدن هم حتی موثرتر است.

کمتر شدن احتمال آسیب دیدگی

پیاده روی شدت بالایی ندارد. در فصل سرما که احتمال آسیب دیدگی بیشتر می شود می توانید ورزش هایی را انتخاب کنید که زیاد خطر آسیب دیدگی ایجاد نمی کنند . کم خطر هستند مانند پیاده روی.

روحیه بهتر در فصل پاییز

با تغییرات آب و هوا احتمال دارد که افراد دچار افسردگی فصلی شوند. پیاده روی و فعالیت در فضای باز می تواند احتمال افسردگی و ناراحتی های عصبی را کمتر کند.

سهل و آسان و بدن پیاده روی

با تغییرات آب و هوایی ممکن است که افراد نتوانند به باشگاه بروند و وقت به باشگاه رفتن را نداشته باشند. پیاده روی ساده ترین و کم هزینه ترین ورزش است و می توان در پارک های اطراف محل زندگی به مدت نیم ساعت در طول روز این ورزش را انجام دهید.

همچنین بخوانید :

روش درست پیاده روی کردن و اثر فوری پیاده روی بر بدن

چرا با وجود پیاده روی زیاد کاهش وزن نمی دهم؟

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار