تبلیغات

تعبیر خواب ذرت + تعبیر خواب ذرت خام و ذرت بو داده

تعبیر خواب ذرت + تعبیر خواب ذرت خام و ذرت بو داده دردسته : تعبیر خواب Neda eivazi۱۳۹۷/۰۷/۲۱ 193 بازدید

تعبیر خواب ذرت و معنی خوردن بلال در خواب چیست؟ تعبیر خواب ذرت + تعبیر خواب ذرت خام و ذرت بو داده

تعبیر خواب ذرت + تعبیر خواب ذرت خام و ذرت بو داده

در این پست از بخش تعبیر خواب نماگر مطالبی در رابطه با تعبیر خواب ذرت ( بلال) برای شما عزیزان آماده کرده ایم.با توجه به گفته معبرین ذرت نشان دهنده باروری و حاصلخیزی، تغذیه و رشد و احساس کمال نیز هست. در برخی رویاها ذرت نماد پایداری و قدرت در زمان نیاز یا سختی است. برای مطالعه ادامه مطالب با تعبیر خواب نماگرد همراه ما باشید.

تعبیر خواب ذرت

معبرین غربی می گویند:

دیدن ذرت در خواب بیانگر فراوانی ، رفاه، رشد و باروری است

تعبیر خواب ذرت پخته

آنلی بیتون می گوید:

دیدن ذرت پخته در خواب ، علامت آن است که آگاهی و مطالعه و برنامه ریزی درست برای آینده ، شما را به پیشرفت می رساند

تعبیر خواب ذرت بو داده

معبرین غربی می گویند:

خوردن و یا درست کردن ذرت بو داده در خواب رشد مثبت و رو به جلو را نشان می‌دهد. شما پر از ایده‌های جدید هستید. حقایق یا موارد درست بسیاری در حال ساخته شدن هستند و این حقایق شما را از طریق خواب ذرت دیدن آگاه می‌کند. اگر برخی از ذرت‌ها بو داده نشوند نشانه پتانسیل و ظرفیت شماست.

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب بلوط ، دیدن درخت بلوط در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب خوردن ذرت خام

تعبیر گران می گویند:

اگر خواب ببینید ذرت خام می خورید، با حرص زیاد به جمع آوری مال خواهید پرداخت و علاوه بر ثروتمند شدن، رفتاری خست آمیز به خرج خواهید داد که بیشتر از همه خودتان را آزار خواهد داد.

تعبیر خواب دانه‌های ذرت

آنلی بیتون می‌گوید:

اگر خواب ببینید دیگران در حال گرد آوری دانه‌های ذرت هستند، علامت آن است که از پیروزی دوستان و اقوام خود خوشحال می‌شوید. پوست گرفتن ذرت در خواب، نشانه تفریح و موفقیت در زندگی است.

تعبیرگری می‌گوید:

دانه‌های ذرت در خواب به ثروت، خوشبختی و موفقیت در زندگی تعبیر می‌شود. اگر این دانه‌ها را خودتان بچینید، خودتان موجب خواهید شد تا در زندگی پیشرفت کنید. اگر کسی به شما این دانه‌ها را بدهد، کسی موجب خوشبختی شما خواهد شد. اگر این دانه‌ها را بفروشید و در ازای آن پول از کسی بگیرید، خوشبختی و ثروت شما در معرض خطر قرار دارد و بهتر است در زندگی هشیار بوده و برای دفع بلا صدقه بدهید. تعبیر خواب ذرت + تعبیر خواب ذرت خام و ذرت بو داده

تعبیر خواب ذرت + تعبیر خواب ذرت خام و ذرت بو داده

تعبیر خواب مزرعه ذرت

منوچهر مطیعی تهرانی می گوید:

اگر خواب ببینید در مزرعه ذرت هستید و آن مزرعه متعلق به خود شماست، به ثروت بسیارزیادی خواهید رسید. اگر خواب ببینید در مزرعه ذرت هستید، شاهد ثروت بی شمار کسی خواهید بود و موقعیت مناسبی برای شما پیش خواهد آمد که از این ثروت سهمی داشته باشید. یا به شما کار خوبی پیشنهاد خواهد شد، یا به موقعیت مالی بهتری در زندگی خواهید رسید تعبیر خواب چیدن ذرت اگر خواب ببینید که ذرت می چینید، به ثروت و شادی خواهید رسید. اگر ببینید دیگران در حال چیدن دانه های ذرت هستند، آنها زندگی شاد و موفقی خواهند داشت. تعبیر خواب پختن بلال

معبران می گویند:

پختن بلال در خواب نشانه پیشرفت شما در زندگی است و اینکه با انجام کاری با روش درست و صحیح، موفقیت های زیادی به دست خواهید آورد.

بیشتر بخوانید: تعبیر خواب حبوبات ، معنی دیدن نخود ، لوبیا ، عدس در خواب چیست؟

تعبیر خواب خریدن بلال

آنلی بیتون می گوید:

اگر خواب ببینید بلال خریده اید یا خودتان درست کرده اید، به ثروت و مال دست پیدا خواهید کرد و زندگی شما خوش تر از قبل و لذت بخش تر خواهد شد.

تعبیر خواب بلال فروش

منوچهر مطیعی تهرانی می گوید:

بلال فروش در خواب کسی است که ثروت خود را به باد داده و در معرض خطر قرار خواهد داد. چنین شخصی با مهربانی ، اصراف و دلسوزی و سخاوت بیش از اندازه موجب خوشحالی دیگران شده ولی خودش را در معرض سختی و تنگدستی قرار خواهد داد. اگر کسی خواب ببیند بلالی به نزد او آمده موقعیتی برای او پیش می آید که امکان ثروتمند شدن او را فراهم می کند. اگرکسی ببیند خودش دنبال بلالی رفته تا بلال بخرد، با تلاش و هشیاری خود، دنبال کسب ثروت زیاد خواهد بود. اگر از بلالی بلال خرید، به ثروت و خوشبختی می رسد.

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

  برچسب ها تعبير خواب ذرت پخته , تعبير خواب ذرت خوردن , تعبير خوردن ذرت در خواب , تعبیر خواب , تعبیر خواب آنلاین , تعبیر خواب ابن سیرین , تعبیر خواب امام جعفر صادق , تعبیر خواب امامان , تعبیر خواب انبیا , تعبیر خواب بلال , تعبیر خواب بلال خوردن , تعبیر خواب بلال فروش , تعبیر خواب جامع , تعبیر خواب حضرت یوسف , تعبیر خواب خوردن ذرت پخته , تعبیر خواب دیدن مزرعه ذرت , تعبیر خواب ذرت , تعبیر خواب ذرت بو داده , تعبیر خواب ذرت پختن , تعبیر خواب ذرت چیدن , تعبیر خواب ذرت خام , تعبیر خواب ذرت خام خوردن , تعبیر خواب ذرت خوردن , تعبیر خواب ذرت خوردن در خواب , تعبیر خواب ذرت دیدن , تعبیر خواب ذرت سبز , تعبیر خواب ذرت مکزیکی , تعبیر خواب قرآن , تعبیر خواب واقعی , تعبیر خوردن ذرت پخته در خواب , تعبیر دیدن ذرت خام در خواب , تعبیر دیدن ذرت در خواب , تعبیر ذرت پخته در خواب

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار