تبلیغات

تعبیر خواب ذره بین – دیدن ذره بین در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب ذره بین – دیدن ذره بین در خواب چه تعبیری دارد؟ دردسته : تعبیر خواب Neda eivazi۱۳۹۷/۰۷/۲۱ 1 بازدید

دیدن ذره بین در خواب معنایی دارد؟ تعبیر خواب ذره بین - دیدن ذره بین در خواب چه تعبیری دارد؟

تعبیر خواب ذره بین – دیدن ذره بین در خواب چه تعبیری دارد؟

ذره بین ابزاری است که از آن برای دیدن اشیای ریز استفاده می‌شود. و معبرین معتقدان که دیدن ذره بین در خواب نشانه آن است که توانایی به ثمر رساندن کاری را از دست خواهید داد . اگر برای مطالعه بقیه تعابیر تمایل دارید با تعبیر خواب نماگر همراه باشید.

تعبیر خواب ذره بین

آنلی بیتون می گوید:

اگر خواب ببینید با ذره بین به چیزی نگاه می کنید ، نشانه آن است که توانایی به ثمر رساندن کاری را از دست خواهید داد . اگر زنی خواب ببیند ذره بینی دارد ، نشانه آن است که توجه افرادی را به خود جلب می کند که بعدها او را نادیده خواهند گرفت.

در مورد تعبیر خواب ذره بین تعابیر مرتبطی وجود دارد اگر برای مطالعه انها تمایل دارید به لینک های داده شده مراجعه کنید

تعبیر خواب تابلو ، تعبیر خواب آلبوم عکس ، تعبیر خواب دوربین

برای مشاهده جامع ترین منبع تعبیر خواب میتوانید به صفحه اصلی تعبیر خواب مراجعه نمایید یا صفحه تعبیر خواب کلمات با حرف آ مراجعه نمایید

گرد آوری و تنظیم: نماگرد

  برچسب ها تعبیر خواب , تعبیر خواب آنلاین , تعبیر خواب ابن سیرین , تعبیر خواب امام جعفر صادق , تعبیر خواب امامان , تعبیر خواب انبیا , تعبیر خواب پیدا کردن ذره بین , تعبیر خواب جامع , تعبیر خواب حضرت یوسف , تعبیر خواب خریدن ذره بین , تعبیر خواب ذره بین , تعبیر خواب ذره بین چیست؟ , تعبیر خواب ذره بین شکسته , تعبیر خواب قرآن , تعبیر خواب گم کردن ذره بین , تعبیر خواب واقعی , تعبیر دیدن ذره بین در خواب , معنی دیدن ذره بین در خواب , مفهوم ذره بین در خواب

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار