تبلیغات

حجاب بلا حدید Bella Hadid مدل زن فلسطینی آمریکایی + عکس

حجاب بلا حدید Bella Hadid مدل زن فلسطینی آمریکایی بلا حدید Bella Hadid مدل زن 22 ساله فلسطینی – آمریکایی عکس های با حجابی از خود منتشر کرد .

یکی از تیپ هایی که چند سالیست مورد توجه مدل های معروف دنیا قرار گرفته است مد با حجاب است .

بلا حدید دختر فلسطینی آمریکایی 22 ساله که از سوپر مدل های آمریکا است روی به عکس های با حجاب آورده و عکس های زیبایی از خود منتشر کرده است .

تیپ با حجاب بلا حدید  وی را زیباتر و جذاب تر کرده است و عکس های با حجاب بلا حدید مورد توجه رسانه های دنیا قرار گرفته است .

بلا حدید با تیپ حجاب

حدید سوپرمدل آمریکایی که همراه با خواهرش جی‌جی از مشهورترین مانکن‌های جهان هستند، ماه گذشته در هفته‌های مد نیویورک، لندن، میلان و پاریس حضور داشته و محصولات بیش از ۲۰ برند مختلف را تبلیغ کردند و در ماه جاری نیز عکس‌هایشان روی جلد مجلات معتبر دنیای مد به چاپ رسیده است.

شماره ویژه اکتبر مجله هارپر بازار عربی با عکس‌هایی از حدید به انتشار رسیده که این مدل آمریکایی در بعضی عکس‌ها با حجاب کامل دیده می‌شود. حدید از تبار فلسطینی و هلندی است. مادر او یک هلندی‌تبار و پدرش محمد حدید یک ثروتمند اهل فلسطین است.

حدید متولد ۹ اکتبر است و سه روز پیش ۲۲ ساله شد. پدر بلا یکی از عکس‌های محجبه دخترش که برای مجله بازار گرفته شده را به اشتراک گذاشت و نوشت: “تولدت مبارک عزیزم. یک فرشته از ناصره… شاهزاده خانم عربی من دوستت دارم.”

حجاب بلا حدید Bella Hadid مدل زن فلسطینی آمریکایی

لباس‌هایی که حدید پوشیده را مارین سره طراحی کرده و جواهراتش هم متعلق به برند بولگاری است. عکس‌ها نیز توسط ماریانو ویوانکو گرفته شده است.

چهره حدید در این عکس‌ها نیز همچنان بی‌روح و عبوس به نظر می‌رسد. این نقدی است که بارها متوجه او شده و حتی بعضی از منتقدین می‌گویند اگر بلا حدید یک چهره خشک و بی روح از خودش به نمایش نمی‌گذاشت، اکنون به اندازه خواهرش جی‌جی موفق و مشهور بود. با این حال حدید می‌گوید عادتی به لبخندهای مصنوعی ندارد و چهره بی‌روح هم جزئی از شخصیتش است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار