تبلیغات

نامه عجیب نماینده خمینی شهر برای تجاوز به دختر افغانی (عکس)

نامه عجیب نماینده خمینی شهر برای تجاوز به دختر افغانی

به گزارش ایران ناز , خبر تجاوز به دختر بچه  5 ساله افغانی در خمینی شهر اصفهان باعث تاسف و ناراحتی عموم مردم گردید . در این میان اما نامه عجیبی که منتسب به نماینده خمینی شهر در مجلس بوده , جنجالی شده است !

یک کانال خمینی‌شهری نامه‌ای از ابطحی نماینده پایدارچی این شهر منتشر کرده که خواستار برکناری رئیس اورژانس اجتماعی این شهر به دلیل افشای تجاوز به یک کودک افغانستانی شده است!!! ابطحی نماینده خمینی‌شهر به جای پیگیری تجاوز به دختربچه افغانستانی خواستار برکناری رئیس اورژانس اجتماعی به دلیل اعلام خبر حادثه شد.

نامه عجیب نماینده خمینی شهر برای تجاوز به دختر افغانی (عکس)

محمد جواد ابطحی، نماینده خمینی شهر در نامه ای به رئیس سازمان بهزیستی کشور خواستار عزل و برکناری رضا جعفری رئیس اورژانس اجتماعی ایران شده است.

بر اساس خبر منتشره توسط خبرگزاری ها چند روز پیش رضا جعفری در گفتگویی عنوان کرده بود که یک دختر خردسال افغان در خمینی شهر توسط سه مرد ربوده شده و مورد تجاوز قرار می‌گیرد و چند ساعت بعد «جسد نیمه جان» او در خرابه‌ای پیدا شده است.

نامه عجیب نماینده خمینی شهر برای تجاوز به دختر افغانی (عکس)

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار