تبلیغات

مزارع فریمن

جاذبه های گردشگری گوناگون، زیبا و منحصر به فردی در سراسر جهان وجود دارد که بازدید از هر یک از آنها مهمترین کار گردشگران محسوب می شود؛ اما شاید برخی مواقع بازدید از هر نوع جاذبه ای کار درست و عاقلانه ای نباشد! خصوصا اگر آن جاذبه مزارع فریمن باشند!

همانطور که می دانید مکان های عجیب و غریبی در تمام جهان وجود دارد؛ مکان هایی که شاید شبیه به یک کابوس به نظر برسند اما واقعی هستند. در اخبار عجایب جهان امروز به شرح یکی از آنها خواهیم پرداخت.

یکی از عجیب ترین و وحشتناک ترین مکان های روی زمین “مزرعه اجساد” در آمریکاست که به “مزارع فریمن” معروفند. مزارع فریمن یا مزرعه اجساد در واقع قسمتی از مرکز انسان شناسی پزشکی قانونی دانشگاه ایالتی تگزاس است. مساحت این مزرعه که در حوالی “سان مارکوس” در ایالت تگزاس آمریکا قرار دارد ۱۶ هکتار است. در حال حاضر حدود ۷۰ جسد بصورت برهنه در این مزرعه قرار دارند و در حال پوسیدن می باشند.

این اجساد متعلق به اشخاصی است که داوطلبانه بدن خود را برای پیشرفت علم در اختیار دانشمندان قرار داده اند. این اجساد در سراسر این مزرعه پراکنده شده اند. در حالی که برخی از آنها در زیر آفتاب سوزان قرار دارند، بعضی دیگر نیز شرایط متفاوتی قرار داده شده اند. بیشتر این اجساد توسط قفس های فلزی نیم متری محافظت می شوند. هدف اصلی دانشمندان و دانشجویان فارغ التحصیل در این مرکز علمی تحقیقات بیشتر بر روی مراحل مختلف تجزیه بدن انسان است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار